bugün

ilk defa keşfedip de "selam tanışalım mı" mesajlarını görenler için keşfi amerikanın keşfi kadar önemli olaydır. lan şu kızların birçoğunun bu mesaj kutusundan haberi yok ya zamparalık faaliyetlerim hep askıda kalıyor.
Arkadaşın olmayan kişiler mesaj gönderdiği zaman, gelen mesajar kutusuna değil de diğer mesajlar kutusuna gider. Çok saçma ve gereksiz bir özelliktir.
burda gelen saçma sapan bir "bir saat kalabiliyo musun" mesajı yüzünden sevgilimle kavga ettigim mesaj kutusudur. öyle bi de yazmis ki pezevenk sanki mesajin öncesi var gibi. lafın kısası gereksizdir ve tehlikelidir.
bana gülen surat gönderen hatunun mesajını bir yıl sonra görmeme sebep olan nalet kutudur.

bir yılın ardından hiç bir netice alamadık tabi...

edit: birde benim nükleer fizik mühendisi sanan elaman var ki beni resmen ortadan ikiye yarmıştır. *
okuduğum entryler yüzünden diğer mesajlar kutusuna bakmama vesile olan. baktım ama hayatım değişmedi. belki bir kitap okusam hayatım değişir. gerçi bu orhan a da fazla güvenim yok.. nasıl değişecek lan benim hayatım?

(bkz: sözlük hayatımı değiştir lan allahsız)
bir yerlerde yazdığınız yorumlar yüzünden kimi zaman küfürlerin olduğu kutudur. yıllardır facebook kullanırım ve düzenli olarak "diğer" klasörünü kontrol ederim daha bir kişi de çıkıp bana (bkz: bir hi bile demedi) varsa yoksa "adres ver lan" , " seni buluruz lan" man işte.

arada sırada bakmakta faydalar vardır.
arada sırada faydalı mesajların geldiği kutudur.
geçenlerde keşfettiğim içinde ayrı bir dünyanın döndüğünü düşündüğüm ne işe yaradığını çözemediğim yerdir.
facebook sayfamda

"senden aşk dilenecek değilim ama allah rızası için bi şans ver "

"allah tek sahidim yalan dalpa olmadan durustce seni taniyabilirmiyim"

"seninle tanışmak için bahane aradım ama sanırım 21.yyda biriyle tanışmak için bahane aramak da saçma ... bu kadar yalnız insan varken neden bu kadar yalnız insan var ?"

"slm acaba sizin gibi bi melekle tanışma ihtimalim yüzde kaç? eğer yüzde ellinin üzerindeyse bi msj atın lütfen

4 gün oldu hala bi cvp vermednz olumlu olumsuz bisye yazarmsnz eğer rahatsz ediosamda yazın bileyim ki atmyayaım bidha msj..

sanırım bi sevgilin var oyüzden cvp atmıyorsn nyse üstelemenin bi anlmı yok zorla güzellik olmazms rahtszlk verdysm bağsla aeo.."

gibi gülmekten kırılmama sebep mesajlar içeren mesajlar kutusu.
asırlar öncesindeki mesajlarınızı bile gösterebilen özellige sahip mesaj kutusudur.
Genellikle mesajların şekline bakıldığında bir bayana yazılan mesajlar olduğu açık olduğundan, bayan yazarların ifşa olmasına sebep olan başlıktır.
kız kardeşinkine bakıldığında sinir krizi geçirilebilir aman dikkat.

(bkz: selam tanışalımmı)
Maşallah herkesin mesajı varmış. Olm bana niye gelmiyor lan? Sürekli kontrol ediyorum oysa görememem imkansız.
Genellikle abazaların, kızlara attığı mesajlar ile doludur. miyav.
arkadaş listesinde olmayan kişilerin mesajlarının gittiği bölüm ve malesef buraya gelen mesajların bildirimleri gelmiyor. bu yüzden nice fırsatlar tepmişliğim ve bunu aylar hatta yıllar sonra öğrenmişliğim var.
sayfa reklamlarından başka birşey düşmeyen mesaj kutusu.
bir avukat mor gül resmi yollamış, ve bir şans tanı demiş.
abi mor gül ile şans mı olur ya amk?!
adamın birinin "çok güzel gülmüşssünüz dikkat edin nazar değmesin." gibi bir mesajıyla "bu beni tehdit mi ediyor? yüzüme kezzap mı atacak lan bu?" diye düşünmeme vesile olmuştur. evet paronayaklık benim işim...
ortak arkadaşınız yoksa yolladığınız kişinin zerre kadar zikinde olmayacak mesaj kutusudur ki zaten kolay kolay okunmaz bu mesajlar, bildiğim kadarıyla artık yukarıdan kırmızı mesaj kutusu da yanmıyormuş böyle ortak arkadaş vs yoksa.
gün geçmiyor ki insanı gülme krizlerine sokmasın. bugün aldığım bir mesajı sizlerle paylaşmak istiyorum.
görsel

arkadaşlar açık sözlüyüm demiş ama ben yazdıklarını açamadım. aranızda kıpçak türkçesi bilen varsa şu yazdıklarını bana çevirebilir mi?
tek getirisi yukardan kırmızı mesaj işaretinin yanmaması olan zübük. hayatımda bu kadar gereksiz bişey görmedim.

ulan madem alacağım o mesajı, diğerden de gelse öbürden de gelse öteberiden de gelse, ne anladım filtrelemeden. bana tek artısı kırmızı görünmemek mi. peh.

örnek, ben kullanıyorum o filtrelemeyi ve alayı diğer kutusuna düşüyor, kalkıyor salağın teki mesaj atıyor hayatımda görmemişim, nedir koruyabildin mi beni o mesajı sevgilimin göndermesinden sen onu söyle.

çocuk salaktı zaten, kırmızı yanmıyo diye mesajlara tıklamayacak hiç, diğer(1) yazısını görmeyecek. çıldırıyorum lan.
aylardir kutu yanmadi ise, tipinizden suphe etmeye kadar goturur insani.

27 subat ne lan 27 subat.
unutulan hede.bayağı saydırmışlar amk.
gereksiz. gelen mesajlara asla cevap yazılmaması tavsiye edilir.
Android telefon ile giripte göremediğim yer biri yardım edebilir mi?