bugün

bıraktıktan sonra kendine daha çok vakit ayırabilen, abuk sabuk paylaşımları görüp bu paylaşım havuzuna ortak olmayan ve bu sayede birilerinin cebini doldurmayandır.
oraya 2 resim koyacak, arkadaş ayağına resimlerini indiren abazalar bakıp 31 çekecek diye kullanmayan kızıdr, yada başı bağlı olduğu için böyle full piyasa ortamlara girmeyen erkektir.
sarhoş kafayla "search" yerine "ne düşünüyor" kısmına eski kız arkadaşının adını yazıp rezil olmuş bir insan olarak bir süredir kullanmıyorum ve eksikliğini de hissetmiyorum.

kafası güzelken rezil olmuş insandır.
bundan bir yıl öncesine kadar benimde dahil olduğum gruptu ancak work and travel için amerikaya gidince yakın arkadaşların ve ailenin gündeminden uzak kalmamak için bu gruptan ayrılmak zorunda kaldım. şimdi düşündüğümde iyi ki varsın facebook diyorum.
cool insandır. *
egosu iki beğeni üç arkadaşlık isteği 5 yavşak yorum alınca tatmin edilemeyecek kadar kaliteli olan insandır.
Benim lan o. Gereksiz geliyor bana. Kisisel ego tatmini gibi birsey face. Haftaya persembe 20 yili devircem ama bugune kadar hic kullanmadim. Ne face nede diger sosyal aglar. Bi eksiklik var mi hayir yok hersey yine ayni. Hatta boyle daha iyi. Sosyal medya bizi asosyal yapiyor ama farkinda degiliz. Herseyinizi ortaya dokmeyin biraz ulasilmasi zor olunda insanlar size ulasmak icin cabalasin.
en sosyal duyguların insanıdır.
benim sevgilim olacak kişi olsundur . kullanmasın öyle facebook-twitter.
facebook kullanmanın insana hiçbir katkısı olmadığını düşünen, zamanını boşa harcamayan insanlar da bu gruptadır.
zamanı değerli olan ve ergen muhabbetleri çekemeyen insandır.
şu an benimde dahil olduğum kategori. 3 çeşittir;
- hiç facebook' a bulaşmamış olanlar
- açıp silmiş olanlar
- açıp dondurmuş olanlar
tebrik ettiğim insandır. çok zeki insandır. harika insandır.

not: facebook kullanıyorum
yapay ortamdan klişelerden boşa vakit harcamalardan sıkılmışır.
daha önceden kullanıp da kapattıysa pişman değildir.
hiç almamış, alayım mı filan diyorsa hiç bulaşmasın.
hangi kafalarda hep merak ettiğim canlı türleri, timsahların kafası birdir bir bunlar iki. Acaba nasıl kafa yaşıyorlar. rahatlardır diye düşünüyorum, işte yarın gizemin duvarına gircem, aslı 'yı dürtecem, ezgi beni dürtüp duruyo geri dürtmesek olmaz. yeni kapak fotoğrafları çıkmış nerden bulurum, gibi dertleri yok en azından.
o benim sanırım. gerek yok, sarkıntılık eden de yok, kafa rahat.
(bkz: (#15579898))haklı sebepleri olan insandır. kuş gibi hafiflemiştir. facebook hesabı kapatmanın dayanılmaz hafifliğini tatmıştır.
cool olduğunu sanan kişilerdir. "Ben facebook kullanmıyorum" demek onlar için üstünlük göstergesi herhalde.
asosyalin aksine sosyal insandır. dışarıda geçirdiği vakti facebook'ta geçirmez.
sırf facebook'taki muhabbetten sıkıldığı için hesabını silen insandır.

o ne lan öyle. bir de aşk.fm i çıkardılar başa. tee Allah'ım ya.

ekleme: ayrıca sigara ve alkol kullanmayan insan gibi hisseder kendini.

üçü de yok elhamdulillah.
Taptığım insanlardır, sürekli abuk sabuk foto görmekten, yapmacik muhabbetlere girmekten uzak duruyordur, hepsi bu.
marjinal insandır.
sağlıklı bir sosyal ortamı olan insandır. en iyisini yapıyordur. samimiyetsizlikten uzak sözlerden, "fotoğrafımı beğen, yorum yap" diyenlerden uzaktır.
takdir edilesi üstün insandır. iradesi güçlü, ilişkileri sağlıklı insandır.
facebook u olan insanları şaşırtan, kimin ne yaptığından nereye gittiğinden habersiz olan, olum bak git videosunu daha yeni öğrenip espiri yapmaya çalışan, başkaların facebook hesabından giripde milleti dikizleyen gizemli ulaşılmaz insan tipidir.