bugün

Adam belki birinin ilgisini çekerim diye tunç devrinde yaşıyo yıllardır daha neler görcez bakalim burda.
hepsini atsam kullanmasam desem, whatsap'ı bırakamam. bırakırsam işe geç kalırım. her sabah servisin konumunu oradan ayarlanıp ona göre hareket ediliyor. whatsap hayatımızın içinde resmen.
Ölüm tarihi 2005'ten öncedir.
wp dışında yıllardır hiçbirini kullanmıyorum. bir şey de kaybettirmedi kullanmamak.
normie değildir. biraz ağır oldu biliyorum ama yanlış anlamayın burdurtard değilim.
Whatsapp var sadece dediğimdir. Bir şey kaybetmedim ulaşamayacağım, tanış olmadığım kişileri neden takip edeyim?. Arkadaş, sevgili vs. Olmadığına göre bana göre faydasız.
Ölmüş olabilir kontrol edilmesi lazım.
Böyle bir tanıdığım var. Gayette normal biri. Sadece vatsabi var o da işyeri eklemiş, siliyor yine ekliyorlar. Bende gayet güzel.
sözlük kullanıyordur.
Küçücük mağarasında öşeğiyle musmutludur.
en azından linkedlin kullanıyordur.
Fotoğrafları tost makinesiyle mi çekiyorsun arkadaş.
Sözlük teyzeleri el atın arkadaşımıza.
Kimilerine göre değersiz olandır, ne hikmetse.
Bi zamanlar onlardan biriydim şu an 2si var sadece onlarida pek aktif kullanmıyorum.
babamdır. whatsapı da yok. tuşlu telefon kullanıyor. ben böyle mutluyum diyor. sizin ki de arıyor benim telefonda arıyor diyor. swh.
whatsapp iş için, facebook bir siteye üye olurken kolay üye olunduğu için. instagram ayda yılda bir. twitter’da ilgilendiğim konu başlıkları ile ilgili tweet okumak için. teşekkürler, arz ederim.
Yalancıdır.
görsel
iş hayatında yoktur bu erkek. En kötü ihtimalle whatsapp kullanıyordur.
Bir insan sosyal medya kullanır kullanmaz o kendisinin bileceği iş ama sosyal medyayı interaktif bir sözlük olan ulu sözlük'te b.klamak düpedüz ahmaklık. Ulan ne insanlarsınız siz allaseniz ya daha nerede yazdığınızı bilmiyorsunuz inanılmaz gerçekten.
Sadece whatsapp var.
Geri kalanları kullanmıyorum.
Vurdurmayan erkektir. (bkz: bir idealistin ta kendisi)
whatsappı aktif olarak kullanıyorum.
mecburen.
sosyal medyanın bireye hiçbir faydası yoktur.
Aslında olmayan erkektir. Arkadaş, tamam facebook, instagram ve twitter ı kullanmazsın sosyal medya olmasından mütevellit. Ama whatsapp gibi faydalı bir uygulamayı neden kullanmazsın? Ailenle de mi konuşmuyorsun? Ne bileyim, sevdiğine bir kaç fotoğraf da mı atmıyorsun?