bugün

erkekler için zorlu bir sürecin başlaması demektir, daha duygusal ve nazlı olurlar. önceden canı bir şey istediğinde geçiştirme alternatifleri varken bu zamanda ne yapılıp edilip alınmak zorundadır, gece 1 de akla vuran tulumba tatlısı mesela, arkadaştan rica edilir gecenin o saatinde pastanesi açtırılıp 1 kilo alınır, koşa koşa eve getirilir ama yenilen 2 parçadır sadece. *
"Yercekimsiz ortamda cilek yiyeyim ama muz gibi gelsin."
Zinhar sokakta gezmemeli evden dışarı çıkmamalıdır.

Trt1'de vaaz veren hoca bozuntusu beyanatıdır.
Kimden? diye sordurur.
Kiminin hayali kiminin espri konusu hey amk..
hamile eşi aldatmak, klinik kişilik bozukluğudur. ne yaradanın, ne kadın ya da erkek insanların hoşuna gidemeyecek ucuzlukta bir davranıştır. hamile bir kadın, iki bedende can bulmuş bir meleğe dönüşmektedir. insanoğlu, yaptıklarıyla melekten de üstün olabilmektedir, aynı şekilde hayvandan da aşağı olabilmektedir.
tanım: dünyanın en güzel hissi olsa gerek.
henüz yaşamadığım durumdur. ilerde umarım yaşarım eminim ki çok güzeldir, zor bir süreç olacaktır elbette ancak sonundaki mutluluğu verebilecek başka ne olabilir bilmiyorum.
eğer tıp çok ilerlemezse benim yaşamayacağım olay.
Hayat arkadaşının aşık olduğun sevdiğin kadının karnında bebeğini taşıması hadisesi. Onun çektiği aciları çeken nazını kaprisini gülerek karşılayan hatta sevimli bulan koca candır. Hele de aşırı empati duymaktan hamilelik semptomlarını esiyle birlikte gösteren (mide bulantısı baş dönmesi aşerme vs.) erkek baş tacıdır.
bkz.(benim canım kocam)
baba oluyorsun göt!

"göt" burada samimiyetin ifadesidir sayın gammaz arkadaş.
güzeldir. o göbeği şişik evde otururken siz genç kızlarla sevişip hayatınızı yaşarsınız.
güzeldir, güzel olduğu kadar da zorludur.

eşiniz çocuğunuzu taşırken, bir bakıma size sevimli gelebilir ama o çeşitli triplerle sizi nefret edilesi duyguların içerisine de sokabilir.

hamile eşi ikna etmek de yer yer zor olabilir, psikolojik, hormonal nedenler hamile eşi senaryo yazmaya teşvik eder. akla hayale gelmeyecek bu senaryolar sizi intiharın eşiğine bile getirebilir.

ortamda gezen "hamile eş aldatılır" düşünceleri yok mu? işte başınızı en çok belaya sokan da bu saçma düşüncelerdir. siz ne kadar eşinize ilgi gösterirseniz gösterin, telefona bir anlık cevap vermemek bile sizin onu aldattığınız anlamına gelebilir.

sonuç şudur ki efendim, kadınlar bir, erkekler dokuz doğurur.
eşinizle korumasız seviştiğinizi ve yakında bebek bezi masrafınız olacağını gösterir.
(bkz: fernando sucre)
gecenin bir vakti yiyeceğin peşine düşme ihtimalı göz ardı edilmeyip hazırlıklı olunmalıdır.
kişiye göre değişen hede. istiyorsan mucizedir. değilse lanet.
siz ne kadar uçkur düşgünü insanlarsınız.
Hamile eşi aldatmak ne demek, gerçekten acıdım. Ya düşünsene sevdiğin kadın senden bir parça taşıyor ve bir kaç ay içinde ikinizin ortak özelliklerini taşıyan minik yumuşacık bi şey sizin sayenizde dünyaya geliyor. Yok ağız tadıyla sevişemeyeceksiniz falan yazmışlar, eşekler ağzınızın tadını versin size e mi. Pisler.
iyidir hostur. Beklemesi guzeldir. 9 ay 15 gün sonra dünyaya gelen o küçük mucize hayata değer ki tadından yenmez.
(bkz: ilginç mi)
Ne mutludur. Çok iyidir. Çok hoştur. Darısı başımızadır. Tabii önce evlenmek kaydıyla. * Zaten sevgilimle en çok istediğimiz evde bize benzeyen küçük tatlı çocuklarımızın dolaşması. Ve eşin hamile olması diye bir şey yoktur. Eşlerin hamile kalması vardır. Günde iki üç saat uykuyla yetinebilen biri olarak o uykuyu bile uyumadan eşimin başında bekleyebilirim. Böyle işin içine çocuk girince bir tuhaf oluyorum. Her halde böyle bir şey aşerecek diye tüm meyvelerden ayrı ayrı stok yaparım. Lan daha baba olmadan çocuk heyecanı yaşayan bir tipim ben. Bir de sahiden karımın hamile kalması ihtimalini düşünemiyorum.
aldatmak için fırsat kollayan erkekler için bulunmaz bir nimettir. derhal işe koyulmalıdır.
okuduğum kadarı ile nesillerinin acilen tükenmesi gereken yazarların eşlerine has acı durumdur. vah ki ne vah..