bugün

Evet efendim eşcinsellerin hayatı kimseyi enterese etmez. Bu sizi ilgilendirmez evet.
Evet efendim eşcinsellerin hayatı kimseyi enterese etmez.
evet etmez kimse de enterese olmuyor ki eşcinsellerin hayatı ile. kendi kendilerine tribe girip zırlıyorlar, dikkat çekmek için. yok eşcinsel evlilik olsun falan filan, kendi içinde yaşa tercihlerini insan soyuna aykırı bu eylemi neden biz resmi olarak tanıyalım? sana kimse karışamaz fakat sen de çoğunluğa uymak zorundasın.
Hadi lan oradan tabiki biz buradayız diyecek eşcinseller. Anarmol olan sizsiniz.
Evet etmez ka-rı-şa-maz-sınız nokta!
Etmez etmeyecek de evet.
Gözümüzün içine cinsel tercihlerini sokmasalae, etmez zaten.
Sen heteroluğunu insanların gözünün içine baka baka yaşayacaksın eşcinsellerin yaşayamayacak mı!?
Vallahi sokak ortasında birbirine oral yapan kimi görürsem göreyim ağzını yüzünü sikerim.
benim hayatıma ve toplum düzenine zarar vermemek şartı ile doğru önerme
Evet kimseyi enterese etmez.
Kim ne derse desin ilgilendirmez evet!
bir heteroseksüeli taciz ederse öyle bir karışılır ki ona. görürüm seni terörist berkinelvanneren bulbull.
Terörist sensin pislik herif sizden daha iyi tacizci mi var yazık!
Evet ilgilendirmez!
Başlığı acani neden enterese etti sorundaldir.
olm harbi aptalsınız. bir şey diyen mi oldu gece 3te amk. durduk yere siz hortlatıyorsunuz. salaksınız ki.
ne güzel bir söz eşcinsellerin hayatı yaşamı yaşam şekli vasaire kimseyi âlakadar etmez.
Evet efendim ilgilendirmez efendim.
(bkz: #28975664)
daha bu memleket; kadın ve erkeğin hayatını serbest bırakmadı. eşcinsellerin hayatına gelene kadar bi 100 yıl var.
En başta anne baba kardeşleri bu duruma tepki gösterir. Ne zaman ki tüm anne baba kardesler bu durumla ilgilenmez hale gelirse o zaman gel bu konuyu yine konuşalım.
Hayatı kimse enterese etmez, yanlış bir cümledir. Etiksel olarak, eğer bir eşcinselin hayatında, diğer kimselerin hayatına dair zarar söz konusu ise yine enterese olacağı için karşılığını alır.
Kim ne derse desin ilgilendirmez evet.
Gözümüzün önünde iki erkek öpüşmeye başlarsa eder efendim.