bugün

böyle bşr söylemde bulunanı kalbini, kulağını, gözünü mühürleyerek çarpmaktan beter etmiştir..
ALLAH'ın varlığı hakkında şüphe etmek dinden çıkma nedendir. Şimdi bunu belirttim diye de beni hemen tarikat lideri ilan etmeyin anasını.

edit:ne eksiliyorsun mal.
(bkz: ahirette pişman olunacak entryler)
allah ı aciz varlıklarla eş tutmaktır.

allah seni zaten çarpmış farkında değilsin.

ama belli mi olur dilek kapıları açık olur bi bakmışsın bi anda tepe taklak olmuşsun.
(bkz: it ulumakla gökten kemik yağmazmış)
kudretinden şüphe olmayan, yüce yaratıcı da bir paslanmış beyinden çıkan düşünceyi, istemi yerine getirecek, o teoriyi dikkate alıp da çürütecek değil mi? boş bir adamın boş bir beklentisi veya saçma bir teorisi. sen şöyle dur zaten inanma.*
(bkz: bruce almighty)
(bkz: ahirette görüşcez panpa)
zaten manevi olarak çarpılmış insan söylemi.

artık böyle söyleyenlere kızmıyorum sadece basıyorum kahkahayı.
harbiden komikler.
elektrikler kesik, yıldırımlar firarda, şimşekler kaçak ve Azrail yıllık izinde olduğundan

şuan istediğiniz soruya cevap veremiyoruz lütfen:

xxx yyy zzz numarasına mesajınızı bırakınız.

çarpılmasını istediğiniz kişilerin listesini gönderdiğinizde en kısa zamanda size geri dönüş yapacağız.

saygılarımızla,

(bkz: ahiret ten şti)

memnuniyetinizi dualarınızla bize iletebilirsiniz.

memnuniyetsizliğiniz sizde kalsın borçlu çıkacaksınız zaten...
iBRAHiM 42.Süresi
(Resûlüm!) Sakın, Allah'ı zalimlerin yaptıklarından habersiz
sanma! Ancak, Allah onları (cezalandırmayı), korkudan gözlerin dışarı
fırlayacağı bir güne erteliyor.
allah kuldan intikamını kul ile alır, dini irfan bilmeyen kul etti sanır .
saçma hadise. bunca yıl varlığının veya yokluğunun kesinleşmemesinden yola çıkarak insanları sınayan bir tanrı nasıl olur da kendine hakim olamaz. hani hep diyorlar ya ya varsa diye? ibadeti buna göre yapmak saçmadır. bu tamamen menfaat için ibadet olur ancak hakaret ederken varlığını varsayarak ettiğiniz için kazığın göre girmesi an meselesidir.

not: agnostik'im amk. ateizm tabirini genelleme için kullandım.

Edit: yeni tasarımında bu yönü kötü, sürü psikolojisi yapacak bir şey yok.
hangi hakla allahı sorguluyorsunuz ki? sizin keyfinize göre çarpıp düzeltecek sanki. keşke çarpsa da yamuk yılık kalsanız.
eğer allah gerçekten varsa gelip beni çarpsın. öyle bir çarpar ki nereden geldiğini anlamazsın yaratana karşı böyle iddialı kelimeler kullanmamak gerekli. şayet inanıyorsan.

gerçek bir kesit. çok eski bir zamanlarda bölük komutanı tüm askerleri karşısına dizmiş ve askerlere sormuş. beni görüyor musunuz. askerler görüyoruz komutanım demişler.

kaşımı gözümü kulağımı saçımı görüyor musunuz cevap görüyoruz denilince. peki demiş komutan allah ı görüyor musunuz peki deyince. askerler hayır görmüyoruz komutanım demişler. komutan tabi göremezsiniz çünkü allah yok demiş. bu kelimeyi duyan askerlerden biri komutanım diyerek cevap verir sizin aklınız var mı? o nasıl kelime tabi ki var deyince asker gösterin o zaman aklınızı komutanım demiş. bu konuşmaya hiç cevap verememiş komutan.
(bkz: bir ateistin yakarışı)
"çarpılma işleme koyulmuştur."
birazdan çarparım.
Allah'ın işi gücü yokda beni mi? çarpacak diyen bir yazar.
allahın sopası yok ki.
allah çarpmaz da..* bundan sonra allah çarpsın diye değil de, insan çarpsın diye yemin edicem lan, bu ne böyle 7 kere otobüste çarpıldım.*
söylenmesi en saçma sözlerden biridir. allah dünya hayatını bir sınav olarak belirlemişse zaten çarpma hakkı yoktur. evet yoktur. sonuçta allah sonsuz kerem sahibidir. belki 180 derece dönüş yapacak amk?

editeyşın: allah diye biri yok.
Kanıt bu mu?

Allah'ın kanıtı senin paha biçilemez uzuvlarına sahip olmanla, bu muhteşem evren sistemiyle. Ve o idrak edemeyen beyninle ona hakaret etmene rağmen seni affedebileceğini söylemesiyle her yerde var.

Anlamak istemiyorsunuz.
Az önce aynı şeyi düşündüm. Bi bok olmadı. Sonra verecektir cezamı heralde. Sübyancılara da aynısını yapacak ya,bi işlerini bitirsinler hele.
paradox. ateist bir yaklaşımla bir dua eylemi keza imansızın duası kabul olunur mu? önce kafir müslüman olup sonra çarpılmak isterse o ayrı yine allah bilir çünkü o çok merhametlidir.
dua et efendimizden sonra helak kaldirilmis. yoksa bu soz senin anani bellerdi.