bugün

hoş gelmiş çıtır yazar, inşallah kızdır.
türk kızlarımızın çift olarak facebook hesabı açma olayından sonra sıranın sözlüğe geldiği gösteren bir nick gibi duruyor.
bu isim bana tanıdık geliyor bir mesaj atarsa nereden, kimlerden olduğunu bi öğreneyim. belki yalınzdır? belli mi olur.
cinsiyeti merak edilen yazar. şöyle ki kızın korkusundan ezgi'yi başa alan ceyhun adlı bir arkadaşımız mı yoksa önce kendi ismini yazıp, sonra hayali ya da gerçek olan erkek arkadaşının ismini, en sonra da yaşını deşifre edecek tarihi sözlük db sine giren bir kız arkadaşımız mı?

cevaplar ilerleyen günlerde (bkz: ezgiceyhun1992) başlığının altında olacak. bizden ayrılmayın.

not: ruh halini de etkileyen bir nicke sahip. bu entryi girdim gireli omegle sitesinden çıkamaz oldum.

26 ekim özel notu:

- adam tam bir türk kızı savunucusu çıktı rıza baba napalım?
+ evlat şimdi o klavyeyi yavaşça yere bırak.
(bkz: ben polat 30 yaşındayım samsunluyum)
tc kimlik numarasını yazmadığına şaşırdığım.
harun abi olması olası yazardır. böbrek.avi ye dikkat.
(bkz: hg harun abi)
nickiyle onlarca adamın dikkatini bir anda çekmiş yazar.
oo mahmut abi sende mi buradaydın.
(bkz: kızlara nickaltı giren abaza yazar)
Kibar bir yazar.
kingcobra_99'un bir üst versiyonudur.
- hi asl?
(bkz: sazan avi)
(bkz: hg harun abi)
gidip kumda oynayasıcadır.
''mhanyaq_jojuq2002@hot'' tarzı bir durum.
hangisinin 1992 doğumlu olduğuna karar veremediğim sorunsal.
Ezgi mi Ceyhun mu ?
yada herikisi mi?
of banane lan.
--spoiler--
baktım ciddi bir sözlük olamıyor, boş verdim. en iyisi böyle. bkz'lar, geyik içeren entryler daha fazla oy topluyormuş bunu keşfettim.
--spoiler--

çok güzel bir tespit.
formspring inde birine böyle bir cevap vermiş.
insan hak veriyor bir yerde.
Sekizinci nesil yazar, yazarın nick'indende tahminde bulunduğum 1992 doğumlu olması yüksek durumdur.
(bkz: ayça 22)
hoş geleli çok olmuş dişi yazar. nasıl gözümden kaçmış anlamadım.
(#16532259) bir şakirtve troll olan bir şahısla, gerçek yazarların ayırdına varamamış yazar.
sanırım manik kendileri. (#16532007)