bugün

erkeklerin birer salak olduğu gerçeği gibi bir başlık açıp kaçan, harun abi.
18 ini doldurmuş ve nefes alıyor,
facebook'ta sadece 3 arkadaşı olan fake trans yazar. aynı yancıları gibi bu da trans bu da homo. idi. gitti. :(
ben böyle bir yazarın varlığından bile yeni haberdar oluyorum şuan kaldı ki kız fiiiyuuu uçmuş lan...

ama şu nicki sol framede görmesiyle titreyerek boşalacak yazarlar bile olduğunu düşünürsek, bi hortlatalım derim ben bu başlığı hazır komünistimam da online iken...

(bkz: komünist bir imamın titreyerek boşalması)
o entrysine bayılanlar nerede şimdi? kıçını yalayanların sesi çıkmıyor? hak ettin be kızım. ben boşuna giri girmemiştim buraya.
silinerek sözlük adına hayırlı bir iş daha gerçekleşmiş oldu. darısı diğer gereksizlerin başına.
(bkz: #17321736)
ilkkez bi kiza kezban dedim. o da silindi.*
O ne bicim manita 20 sinde lolita la la la. Meraba topragaaam. Bi ay gecmediyse nickini degis, afedersin seyime benziyo.
an itibariyle silik olan yazar ahaha.
bir delik ve 2 memeyle koca sözlüğü dile getirmiş yazardır.
nickaltına entry giren her yazarın hoplattığı yazardır. şöyle ki;

ben dahil diğer yazarlar entry girdikçe, nick sol framede en tepeye vuruyor. deminden beri kafası tavana çarpa çarpa bir hal oldu.

düşene bir tekme de ben vuruyorum, iflahi iyice zkilsin.
Zaman zaman atarlı entryleri olan yazardır.
maalesef akraanım olan boş insanımsıdır. şimdi beni sapık olarak itham ettiği için küfür ederdim ama dediğim gibi şeyimin de haysiyeti var onu da gözetmek zorundayım bunun için;
"etme kaşar sürtükle muhabbet fıttırırsın, silme ..ünü kırık camla yırttırırsın" deyip geçiyorum.
amlı olmasından mütevellit herkeşin entry sini bi güzel zıplattığı insan. bende zıplatayım az.
(bkz: melissa p)
ne yapıyor ne ediyor bilmiyorum ama çok iyi dikkat çekiyor. saygılar. *
sarışın hatun.
Muhtemel ki sevgilisi tarafından terkedildiği için "siz erkkler hpnz aynsnz" evresinde sözlüğe üye olmuş yazar.
(bkz: fakir aile kızı)
soyadındaki bir harfi değiştirince tam olarak benim kuzenimi tarif eden yazar.

sen misin lan doğru söyle?
Ezgi mi ceyhun mu olduguna karar veremedigim yazar.
"yarınlar hızla üstümüze gelmekte, son yakın, bugün kısa, gençlik damarlarımızda akan hoş bir şarap, ayılmadan önce son bir kez, lütfen osur benimle."

teslanin aduketi

--

"son gelmeden üstümüze, güneş terketmeden bizi, deli kanlarımızın fokurdaması son bulmadan, henüz aşkın sarhoşluğunda iken, merak etme; osuracağım seninle."

ezgiceyhun92

kimselerin aramıza giremeyeceği kadar yoğun osuruklu aşk yaşadığım yazar. *
nickini devamlı sol tarafta gördüğüm yazar.. kendisi yazdıklarından çok millete sataşmaları ve laf atmalarıyla ünlü herhalde..

allah acil şifalar versin diyorum..
(bkz: aile boyu sözlükteyiz)
edit (bkz: severek yazıyoruz efenim)
sohbet odalarından çıkıp şans eseri uludağ sözlüğe yazar olmuş bacı.