bugün

türk televizyonlarının şimdiye kadar tek ağza sıçabilmiş dizisidir. yok böyle bir şey.
ulan peygamber yaptınız şu kenan'ı. gösterin artık kimmiş anasını satıyım. tanınmış iyi bir oyuncu olmasını umut ediyorum.
yine dumur yine dumur yine dumur dedirtmiştir.yok böylesidir, muhtemelen gelmeyecektir. o değil de kenan kim çıkacaktır onu da görürsek merak katsayılarımız en üst seviyede bekleriz gelecek sezonu.
dayı, ezel, ali, tefo dörtlüsünün istiklalde yürüdüğü sahnede, ali'nin sonunda büyük bir takıma transfer oldum edasıyla yürümesi koparmıştır.
son sahnede kenan gösterilmezse sağlam küfür yiyecek dizi.
boka sardı derken "oh şeeett! çok iyi yaa helaaaal!" nidaları eşliğinde izlenilen dizi ötesi yapım. dizi demiyorum artık. dizi ötesi oldu.

hayatım boyunca izlediğim onca pembe dizi olsun, entrikalı dizi olsun, atraksiyonlu, maceralı dizi olsun hepsinin eline verecek kıvama geldi. izlediğim en manyak yapımlar listesinde ilk sıraya yerleştiriyorum. hak ediyor.

senaristin veya senaristlerin, görüntü yönetmeninin, yönetmenin, oyuncuların ve kurgu ekibinin eline koluna sağlık. son zamanlarda izlenmeye değer en muhteşem iş. tebrikler. ne kadar tebrik etsem az.
hepimizin 10 dakikalığına ramiz dayı'dan nefret ettiğimiz dizidir. ek olarak kafamızı kullanabildiğimizde aşk-ı memnu dan birkaç yüz beden üst dizi çekilebiliniyormuş..

ama 6 ay sonradan sonra bir bok anlamadım arkadaş. anlatırlar herhalde.
bin kere yaptılar bunu önce dayı kaybediyo gibi gözüküyo sonra hepsi oyun oluyo ulan biz ali ye şamar oğlanı oldu diyoduk asıl herifler bizi şamar oğlanı ettiler bu kadar olmaz 1 değil 2 değil aynı boku bin kere yedik vallahi helal olsun.

ayrıca:istiklalde arkada yürüyen adamların yerinde olmayı trilyon verseler kabul etmezdim *
'ulan bok ettiler diziyi.' derkene yine türlü oyunlarla bütün izleyicileri dumura uğratmayı başarmış dizidir. yakışır bir sezon finali olmuş bence. yeni sezonda işler başka türlü gidecek gibi.
şok şok şok!

artık sezon finalinde trafik kazası geçirtmeye, kalbinden 28 kurşunla başrol oyuncusunu vurdurup sonra hangi tarrağın altına yatarım da yeni sezonda yaşatırımcılığa, yalandan büyük (!) ayrılıklara gerek yok.

size sunduğumuz tavsiye paketimizle, adam gibi sezon final, yapabilirsiniz.

1) okuyun, birikim yapın,
2) işinizi ciddiye alın,
3) yaratıcı olun, daha önce 188 kez yazılanı bi daha yazmayın,
4) izleyici kitleniz ab grubu olsun, diğerleri olsun farketmez; izleyiciyi aptal yerine koymayın,

sizin de adam gibi sezon finaliniz olsun.

ezel ekibi/senaristleri denedi, becerdi. siz de yapabilirsiniz...

bu paket için para da almıyorum amskym!
lan 6 ayda siz neler yaptınız laaaan?!
yine iyimi bitti kötümü bitti anlamadım valla billa lan.
conversli psikopattan kurtulduk sanırsam. bu çok iyi oldu.
kenan'ın şener şen çıkmasını canı yürekten istediğimiz ve fakat muhtemelen başka biri çıkacak olduğu dizidir. ayrıca kuvvetle muhtemel bir kaç dakika içinde kenan'ın en fazla omzunu, ayakkabılarını falan göreceğizdir. kenan'ın kim olduğunu önümüzdeki sezona bırakacaklardır. ha bölüm sonunda gösterirlerse kocaman bir 'helal olsun'u bir kere daha hak ederler, orası ayrı.
an itibariyle kenan birkan bahar çıkarsa şaşırmayacağım dizidir. manyak ettiniz laaan.
cengiz den gelsin;

haddddii bee!!

şimdiye kadar izlediğim en iyi dizi, en iyi sezon finali...
yapma diye biten dizidir.
kenan gösterilmediğine göre kesin daha onu oynayacak oyuncu bulunamadı. ulan bu kadar beklettiniz adam gibi birini bulun.
belli ki kenan ı kimin oynayacağı henüz belli olmamış.
ulan şu kenan birkan sikindirik bir herif çıkarsa bu ezel dizisinin senaristlerini mahkemeye verecem. ben öss sınav sonucumu bile bu kadar merak etmemiştim . en çok korktuğum şey ise kenan birkan ın (bkz: kamil) çıkması olur mu olur bu dizide hiç bir şeye inanmayacan kardeş.
hazırsanız başlayalımmı oyuna? böle bir dizi türk tarihinde yok. hele o kenan imirzalıoğlunun final bakışı diziye noktayı koymuştur.
kenan birkan'ı göstermeyerek küfürleri yemiş fakat kenan imirzalıoğlu'nun müthiş yamuk gülümseyişi eşliğinde "hazırsanız başlayalım mı oyuna?" diyişi ile kopartmış dizidir.

başlayalım kenan. başlayalım evladım. yalnız koca 3 ay nasıl bekleyeceğim. bak önümüz sıcak yaz ve de ramazan geliyor. oldu mu?
mükemmel bir bölüm ile sezon finali yapmış dizi.
dizi başlayana kadar 'kenan birkan kim olsun?' kampanyası başlatılmalı. korkuyorum kurtlar vadisi çakma mafyalarından biri çıkacak diye.
kenan'ı göreceğiz diye merak ve heyecanla beklerken, resmen avcumuzu yaladığımız dizidir.
--spoiler--
acaba o 6 ay içinde ne oldu da herkes aynı masada buluştu... cengiz neden ve nasıl şebnem'in patronu oldu... ki sanırım bahar'ın intikamı için birleştiler ve yeni bir oyuna başladılar. malesef dayı o bıçaklaşmadan sonra sakat kaldı sanırım. iyileş dayiiiii, kalk ayağa yeni sezonda...
--spoiler--