bugün

Yarın beni 8.30'ta uyandırırsan sevinirim.
kanka o darbeyi yapmayacaktın. buradan evrene içimdeki bütün kötülükleri gönderiyorum.
iyi geceler.
uyudun mu?
seviyorsan git konuş bence hacı.
sevgili evren

neden hep bana yamuk yapıyorsun ? sonsuzluğunun içinde benim mutluluğuma yer yok mu? çok mu geliyorum sana ben? neden sesim kara deliğinin içinde kayboluyor? çok mu kum tanesiyim ? çok mu yokum senin için?

sevgilerimle.

tanım: söylenen herşeyin evrene gittiği düşüncesiyle oluşturulmuş şahsımıza ait mesaj.
telesekretere bak.
teşekkürlerrrr.
benim uzulmemi saglamayacaktin, yapmayacaktin bunu. yazdim seni kara kapli deftere.
evren'e açık mektup: sevgili evren hani istediklerim, hayalini kurduklarım vardı ya, unuttum hepsini... yeminle bak, aklında olsun.
Beni üzme evren, ben üzülmeye doymuşum zaten daha ne. mutlu et beni. nasıl mutlu olacağımı bilirsin. sevdiğim gitti benden daha dün. neden gitti? sadece karmaşık olduğu için. ben umutluyum evren. umudumu boşa çıkarma ve gönder onu bana yeniden..
Benim evrene gonderdgim mesajdir . Hemen simdi suanda ...

Sevgili evren

Biliyorum agzima sicmaktan buyuk zevk aliyorsun . Bu seni fazlasiyla tatmin ediyor . Evren merak ediyorum neden karsima hep asik olabilecegim ama imkansiz adamlar cikariyorsun ? Hislerimin karsilikli oldugunu ogrenmemle olaya aksiyon katiyorsun . Evren adami hasta etme bence artik . Buda can sonucta .
(bkz: mesajınız iletildi)
Sevgili evren

Seninle uzun suredir iletisim icinde degiliz . Neden mi? Ben senden yedigim kaziklara alistim artik . Oyle dusunuyordum aslinda ama cok edena kasiniyorum be suan .

Simdi evren gorusmediımiz sure zarfinda ben degismedim hic . Karsimdakinden ne bekliyosam o tavirla yak
Evrencim nolur bu sefer muharrem kazansın. Nolur şu adamdan kurtulalım artık.

Muharrem gelse mesela. Vaatlerini bir bir gerçekleştirmeye başlasa. Hukuku düzeltse, güzel bi eğitim sistemi inşa etse, laik bi devlet olsak. Dindarların dini kendileriyle allahları arasında olsa. Bilime yönelsek. Farklı olana hoşgörüyü öğrenmeye başlasak. Kadına şiddet daima caydırıcı cezalarla karşılık bulsa. Tarikat yurtları yok olsa. insanlar çocuklarını başkalarının maşa olarak kullanmasına prim vermeseler, bilinçlenseler. işçiler on birim çalışıp bir birim kazanmak yerine emekleri kadar kazansalar. Hükümet patronların değil emekçinin yanında olsa. Pahalı hayat şartları biraz olsun denge bulsa. Ülkemiz insanının tüm işlevsizliğine rağmen batılıyı suçlama huyu, yabancıya karşı aşağılık kompleksi azalarak bitse. Ülkemizdeki 50 yaş üstü amcaların canı gönülden inandığı; tarihten beri süregelen iktidar yalanlarına, komplo teorilerine yeni nesiller itibar etmeseler.

Ne hoş olur di mi evrencim. Bu sefer olsun nolur evren.
(bkz: konuşuyoruz ama sevgilin kızmasın)