bugün

bir halis toprak aforizmasıdır. hüseyin üzmez olma yolunda hızlı adımlar ile ilerliyor.
doğuda çoktan inmiş hede.
(bkz: şimdi olmaz sonra)
17 yaşında bir bayan ile evlenen moruğun isteğidir. 15'e inerse 10 yaşındaki kızları istetecek kendisine herhalde.
olağan üstü durumlar da evlilik yaşı 15 yaşını doldurmaktır.. yani 16... sağlık açısından 16 olmuş olması lazım. rahim gelişimi vs..

evlenme yaşı aralıklarına sınır getirilmesi gerek. mesela; 15 yaş sınırı evlenecek kişilerin aralarında ki yaş farkı olmalı. o da 15 olmalı.
evlilik yasi 15'e inmez efendim.
ille de 15 olacaksa, inmez yani, cikar.
evet, "evlilik yasi 15'e ciksin" dir bunun dogrusu.
yamulmuyorsam su an 14 gibi gibi biseydir.
(bkz: oha)*
(bkz: evcilik oyunu)
yaş sınırı ortadan kalksın bence yoksa illaki sınırları zorlayacak vatandaşlara sahibiz.
15 olduğu zaman 13 olsun diyen olur...
(bkz: 18 aylık bebeğe tecavüz)
(bkz: kızlar ergenliğe girmeden evlendirilsin)
(bkz: ergenler evlensin)
'evlilik yaşı 15 e insin, çocuklar anneleriyle yaşıt olsun' durumları oluşturmak için önkoşuldur.
Lise ve Üniversite ne olacak peki ? Cahil bir anne baba cahil bir çocuk yetiştirir o cahil çocukta topluma en büyük zararı verir.

Cehalet bütün kötülüklerin babasıdır.
pirim yapmak için açmayın şöyle başlıklar rica ediyorum. trollük iyi bi şey değil kurtulabilirsiniz bundan.
destekleyen omurgasızların kendini belli ettiği ''kampanya'' .
Zaten o çocuklar sokakta hiç koşup oynamasin dmi pc. Çocuğumu 15 yaşında evlendirecegime evde tursusunu kurarim daha iyi.
kadın için doğru önerme olabilir ama erkek için değil. kadın erken olgunlaşıyor ruhen ve bedenen ,
o yaşta erkek çocuk olur yahu.

sübyancı mısınız kızlar?
Nasıl bir şığ düşünce beraber sokakta oyun oynarlar ulan bazen çıldırıyorum kolay mı sanıyorsunuz evlilik ahmak herif.
ergenliğin zirvelerine yaklaşan bir yaş olduğu için mantıklı karar verilmeyebileceği için mantıksız bir istektir. az miktarda mantıklı karar verilme ihtimali de olabilir
(bkz: ben)
yengeynen lise 1de tanıştık * .
Bir sübyancı isteğidir.yok daha neler isterseniz anne karnında everelim çocukları. Bir arkadaş insan ömründen dem vurmus neymis azalıyormus aksine eskiden türkiyede insanlar 60li yaşlarını zor görürken bugün ortalama 70li yaşların sonuna kadar arttı.