bugün

O.ospuluktan kaynaklanan bir durum.
doğrusunu söylemek gerekirse kızların yüzde sekseni kaşar ruhlu ve yanında erkek olan hemcinsimize beslediğimiz anlamsız düşmanlıktan inadına inadına erkeğine bakabiliyoruz. ben değil bir arkadaş bu arada.
tecrübenin prim yaptığını göstermektedir.
Evet evlendikten sonra kocam daha çekici geliyor bana da.

Diğer evli erkekler olarak bakıyorsanız olaya çok yanlış taraftan bakıyorsunuz.
(bkz: challenge accepted)
evliliğe özendirmek amacıyla uydurulmuş bir şehir efsanesi. Üniversitede kızlar kendi teklif ediyormuş'un farklı versiyonu.
(bkz: Hocanın zikri neyse fikri de odur)

Sizi koca, pis dev sümüqler!
Hiç sanmıyorum. Aklı başında hiç bir kız evli erkekle beraber olmaz Sanırım evli olmanın, kendinde yarattığı baskıyla, kendinde egoyu tavan yaptırma çabası.

Ha sen kendini bekarım diye tanıttıysa, o başka. O zaman Bakanı değil, seni sorgulamak gerek.

Bu arada, izmir'li kadınları dilinizden düşürmemeniz, düşündürücü.

Yani" kedi erişemediği ciğere mundar der".
hiç alakası yok.
bekar kızlara yavşamaya çalışan evli itlerin uydurduğu şehir efsanesidir.
böyle bir şey vardır. kadınlar doğada rekabet halindedir,seçicidir çünkü çocuklarını koruyacak ve en iyi genleri sağlayacak az miktarda erkeği bulmak isterler. tek başına olan bir adam eli yüzü düzgün olsa da kadın tanımadığı( çocuklarını koruyacak donanıma imkana ve kişiliğe sahip mi ?) için yüz vermez . ama o adamın yanında düzgün bir kadın görürse dikkatini çeker çünkü adam seçici bir dişi tarafından seçilmiş bitleri pireleri ayıklanmış tecrübelenmiştir . adamın kartviziti gibidir karısı . bu yüzden ben daha güzelim adam benim olmalı ruh halinde olan kızımız adamı çalmak veya haremine girmek ister. işte bu noktada medeniyet devreye giriyor. ( bazen giremiyor)
Neye dayanarak genelleme yapıldığını merak etmekteyim. Tamam bazı kendini bilmezler yüzünden çevrenizde böyle iğrenç olaylarla karşılaşmış olabilirsiniz yok demiyorum. Tüm kadınları aynı kefeye koymanıza anlam veremiyorum.

(bkz: aynı kefeye koymak)
Neden olduğunu bir türlü anlayamadığım hede...

Hayır yani ne diye evli erkekler daha çekici geliyor hanımkızlar size ? Tecrübe var diye mi böyle düşünüyorsunuz ? Eğer öyle ise çok saçma olum .....

Adam evli işte, size yasaklı meyve hala gidip o meyveyi ısırmaya çalışıyorsunuz...
bela arayanlara çekici geliyor olsa gerek. aklı başında bir kadın, bir başka kadının gazabından korkar.
evli adam cekiciyse geliyodur. kel gobekliyse neden gelsindir?
bugün ayın onudur
yüküm buğday unudur
evliye gönül verme
eve gider unutur.

mal olmayın. kimse heves uğruna yuvasını bozmaz.
--spoiler--

Allah allah öyle miymiş.
Bizim niye haberimiz yok.

--spoiler--
Hayatımda gördüğüm en saçma tespit.
kadında bir heyecan yaratıyor olabilir bu durum. tespit olacak kadar genel midir, bilmiyorum.
Malum mesleği yapan kadınlara paranın çekici gelmesi olayıdır.
hurafedir, 5 yıllık evliyim, hiç bir kadın bana evli olduğum için usulca yaklaşıp merhaba demedi.
nedenini bilmiyorum, ama doğrudur.
amaç seks ise doğru bir tespittir. çünkü evli erkek bekar kadına sıkıntı olmaz. peşine takılmaz, zırt pırt neredesin diye taciz etmez. kadın ile sadece seks paydasında imkan el verdiğince buluşur. ama yok evli erkeğe aşık olacağım diyorsanız o zaman her taraf için sıkıntılı günler sizi bekliyor olacaktır.
(bkz: kıps)
(bkz: güzel kızlar eklesin)
kadınlar erkekte güce hayran olurlar. bu güç bazen para bazen sosyal çevre bazen de tecrübedir. kabul edelim ki erkekler en az %99 oranında kadınlardan daha güçlüdür fiziksel olarak geriye zihinsel güç yani zeka veya tecrübeler kalır zaten kendi karısını bırakıp başka bir kadınla birlikte olan adamda zekadan bahsetmek mümkün değil o halde o kadınların erkeklerden istediği şey toy olamayan daha önce evlilikle ilgili tecrübe,bilgi,birikim edinmiş olan bir erkektir.
evli değildir o evi olandır. evi olan erkeklerin çekici gelmesidir. ne kadar büyükse ilgi o kadar artar. eve eve *