bugün

(bkz: şeriat geliyor dediler ama inanmadık)
olabilir, normaldir. benim anlamadığım, sen perdelerin açık oturmaktan rahatsız olmuyor musun?
oturunca aradan malafat gözükmüş olabilir. dikkat etmek lazım kıskanç komşulara.
Ancak bir çocuksevicisinden beklenebilir olaydır. kadınların gözleri elleri ayakları hariç her yerini kapatan insanlardır bunlar tabi rahatsız olurlar. arapsevicileri işte...
Sen benim evimi mi gözetliyon lan oç diyerek göt edilir.

Sonuçta bakmasa görmez amın oğlu.
saçmadır, çıplak oturan görse demekki vuracak.
Kişinin kendi özel hayatı gereği evinde istediği şekilde bulunabilir. Sonuçta kendi dünyası buna kimse karışmaz lakin bu insan ev benim istediğimi yaparımın bokunu çıkarıp misafirinin yanında veya balkonda vs abes bir şekilde bulunursa bu terbiyesizliktir.
şortlu kızlardan da ben rahatsızım bi bayan olarak ama herkesin amu kendine diyerek hiç sesimi çıkarmam.
balkona çıkınca karı-kız kesme derdinde, acaba camı falan açık olan var mı diye kontrol edip dikizlediğinden herkesi öyle sanmaktadır...
öyle orospu çocuklarına verilecek cevap: ''sen benim evimi mi gözlüyorsun?''dur. amk yobazları milletin evini gözlerler. boxerla gezecem artık evde orospu çocuklarına inat. sizin ananızı sikiyim yobazlar.
her şeyi şeriatla bağdaştıran insanların türediğini gösteren olay.

ne alakası var birader? haydi kadın olsa neyse diyeceğim, haklıdır. ama erkek şortu... küfredeceğim de, edeceğim küfre acıyorum.
Işte milletin evinin içini dikizlettirme o zaman karına bacına.

Sevgilisine söz geçiremediği için gidip inatla konuşmayı kesmedigi çocuğu kenara çekip fırçalamak gibi.

Az ye de kendine doğada ormanda bi ev al, adam yalandan bile incecik bi perde çektikten sonra senin o evin içine bakma ve Karışma hakkın yok. Asıl ahlaksızlık bu.
Sadece bir açıklaması vardır:

Adam sapık bir gay dir, tahrik oluyordur, yalan söylemiştir.

Diğer ihtimallere ben hala inanmak istemiyorum, ne ara bu kıvama geldik biz?
Özgürlük kavramını sıvısı azalmış beyin kıvrımlarıyla yanlış yorumlamaktır.
Şortla gezen kişi bir bayan olsaydı eğer, şikayet etmeyi bırak camdan ayrılmazdı pis herif.
Iki çift laf da adama ithafen sallamak istiyorum izninizle:
perde denen birşey var çekersin görmek istemediklerini görmemiş olursun. Hoş o perde senin beyninde çok belli. Bir de şöyle birşey var tabiki şimdi senin kalbin de temizdir perde de işe yaramıyordur di mi gönül gözünle taa evin içini görüyorsundur, yazık sana!!
at yalanını, sikeyim inanmayanını durumudur. yok evde şortla oturuyormuş, yok adam gelmiş evde şortla gezme karımız kızımız var demiş. ee sonra ne oldu?
duruma göre değişiklik arz eden hede. bizim yan binada da bir öğrenci evi vardı perde merde hiç yok ve içeride şortla dolanıyordu. şortla derken sadece şort var üzeri tamamen çıplak ve bu görüntü hiç hoş değil. ya üzerine bişey giy ya da perdeni çek. ben senin kıllı göbek deliğini görmek istemiyorum arkadaş!