bugün

deli bir ingiliz thrash metal grubu. daha bir albümleri var ama gene de deli anasını satayım, nası bir ton, nası bir gitar, nası bir solo. of ki ne of.Enter the Grave albümü bir thrashseverin kesinlikle dinlemesi gereken bir albüm kanımca.

bir diğer deli ingiliz thrash albümü icin (bkz: killing peace)
köklere bağlı, böyle hartkor martkor katmadan, pis riffler üzerine "bülübülü solo atarak" thrash yapan adam zor bulunur bu dönemde. eski kafa thrashseverlerin seveceği bi albüm olmuş. daha ilk dinleyişte yolda yürürken durduk yerde; "slayeeeeeerrrrğğğh!!" diye bağırdığım günleri hatırlattı bana.
*
an itibariyle görebildigim kadarıyla yayınladıkları albümün sözleri internet üzerinde olmayan zencili grup.

büdüt : metal archived de varmış efendim. goguılda aradık biz tabi sadece. ilk önce oralara bakmak lazımmışmış. ama hala zencili grup.
(bkz: zencili metal grubu mu olur lan)
thrash metali tekrar canlandıran hoş bir ingiliz gruptur. albümlerinin orjinallerini alalım, almayanları uyaralım.
geç keşfettiğim için üzüntü duyduğum sağlam thrash grubu. thrash severlere tavsiye ederim kesinlikle.
(bkz: katıksız thrash)

ekleme: an itibarı ile siyahi bassçılarının vefat ettiğini öğrendim sözlük.
müziklerinden leziz slayer ve testament tatları alınabilen, yeni albümleri yolda olan grup. hatta malum yerlere düşmüş bile olabilir. pek severiz. thrash de thrash diyen bünyeleri kudurtabilecek kadar iyi müzikleri var.
thrash metal artık bitti diyen bünyelere tokat gibi albumler çıkaran harika grup...insan özüne dönüyo lan...dönek metallica ve slayer dan sonra ilaç gibi geliyo eşekler...üstelik hepsi 80 lerde doğmuş manyakların.
vokallerinin sesi james haltfield'a çok benzeyen grup.

http://www.youtube.com/wa...ailpage&v=8JHum58R624
skull albümleriyle kesinlikle mertebe atlamış olan treş medul grubu.

(bkz: the naked sun)
Sağlam bir yeni nesil thrash metal grubu. Enter the grave albümü belki de son 10 yılın en iyi thrash albümlerinden birisidir.
2009 da olen zenci basscilari için yazdıkları mukemmel otesi olan in memoriamin sahibi olan ve vokali james hetfieldi dinletir hissiyati veren thrash grubu.