bugün

aslında derine inildikçe yarım sayfa örneklerle doldurulabilecek hede hödö.kısaca özetlemek gerekirse,sonunda havalarda uçabileceğiniz yada hatun kişinin uyduruk bir bahaneyle evinizi terk etmesine neden olabilecek olay. ayrıca duruma göre " prezervatifleri eve gelen kızın bulabileceği bir yere koymak " durumuyla da değişkenlik gösterebilir...

bide şu vardır : (bkz: eve gelen kızın çekmecedeki kullanılmış prezervatifleri görmesi)
Kızın istekli olup olmadığını anlama yoludur.Eğer konuyu devam ettir ise sizin o dakika 'istersen gösterebilirim' demeniz lazım.
kızın içindeki azgınlığa göre şekil değiştirebilecek bir durumdur.

k: faruk bunlar ne böle?
e: görüyosun işte nolduğunu
k: kullanıyomusun bunları sen?
e: e yani kem küm
k: hangisi en iyisi?

slapslupslopslap *
erkek için avantajdır devamında golün olması kaçınılmazdır.
eve gelen kızın concordeları çekmecede görmesinden hallice olan olaydır.
(bkz: condom ne lan)
(bkz: eve gelen kızın çekmece ile ne işi var) ya da bakmayınız. banane.
(bkz: ne işi var çekmeceyle)
(bkz: amaç neydi ki zaten)
(bkz: kristin ama c yle)
- mehmet bunlar ne?
- onlar...
- evet açıklama bekliyorum.
- onlar ilişkimizi düzene soktuğumuzda baş vuracağımız materyaller.
- görüşürüz mehmet.
- msdnaskdjaskdjasjdka.
-hakkı bunlar ne?
+eee şey kem küm...
-çok incesin yaaa hemde çilekli almışsın en sevdiğimden *
+hadi sevişelim o zaman
-şrankkk * aaa terbiyesiz herif sen beni ne sandın..
+hönk!!
eve gelen kız çekmeceyi açacak kadar samimi ise hoş görmelidir. yok samimi değilse üste çıkın sizde ''sen meraklı şeysin karıştırmasana çekmeceyi'' dersiniz.
gelen kızın verebilitesine göre tepki alacağınız bir hadisedir.
eve her önüne gelenin giremeyeceği ya da çekmeceyi açamayacağı düşüncesinden yola çıkararak gelen kişinin tanıdık, sevgili yada adayı olduğu varsayılır. bu durumda er kişinin evine gidildiğinde çekmecesinde kadın çorabı ya da doğum kontrol hapı görmekten daha iyidir. çekmeceyi açtığınızda karşınıza rujlar kadın çorapları peruklar çıksa daha mı hoşumuza gidecektir. çok büyütmemek gerekir ortalıkta duracağına en azından çekmecesine koymuştur. kötü süprizlerle karşılaşmak istemiyorsak başkasının eşyalarını izinsiz karıştımamamız gerekir. günlük sosyal dersimizi aldıysak kendi evimize dönme vaktimiz gelmiştir.
henüz eve gelmemiş olan ve istenmeyen kızdan kurtulabilmek amacıyla da çaktırmadan cüzdandaki prezervatifi göstermek gibi bir durum da vardır. bazen işe yarıyormuş. otisabinin yalancısıyım valla.*
xx- aa bunlar ne böylee!!
xy- 'condom'
xx- oh ben de kondom sanmıştım
xy- çay koyiim mi?
xx- oluur.
-aa bu ne?
+koruyucu.
-neyden koruyor?
+kadınlardan.
-düşünceli sevgilim benim.
+öyleyimdir.
(bkz: kondom)
(bkz: condom)
(bkz: türkçe)
aralarında eksik varsa ve gelen sevgiliyle kullanılmamışsa aldatmaya delil olarak kızın eline geçerek göte gelme durumudur.
eve gelen çıtır ve tecrübesiz kız ise; komik diyaloglar geçeceği kesindir.

çıtır kız: ayyyhh çok şiiivrin taaatlııımmm, çikolatalarını buraya mı koyuyorsun sennn?* * * * * *
ergen genç: onlar çikolata değil balım; sevişirken korunmak için kullanılıyor.

çıtır kız: ayyyyhh çook şekherler. tmmmm aaaç; ben yiyecem bunlardan. ama şimdi 15 ini birden mi yiyicezzz. ama ama ben alerji olurumm sonhraaa tatlımmm..* *
kızın, erkeğin aktif bir cinsel hayatı olduğunu anlamasını sağlayan olaydır. kızın yaşına ve kişiliğine erkeğe yaklaşımı köklü biçimde değişecektir bu olaydan sonra.
gormesi en normal asamadir. asil onemli kisim, bu sefer saydigi condomlar bir onceki saydigindan eksikse ve ..kilen kisi kendisi degilse asil kiyamet o zaman kopar.
Çok kötüdür. elin kızı çekmecelerinizi neden karıştırır? Hırsız olmasın sakın.
(bkz: bir kızın sizden düştü deyip ele condom vermesi)
çekmeceleri karıştırma özgürlüğüne sahip ise zaten partnerinin(çekmece sahibinin) kondom kullanmasını isteyen kızdır.. bu sebepten ortada hiçbir problem görünmemekte..
kızın ruh hali göz önüne alınarak;-'ah baba ah baba' ya da -'uygulamalı daha güzel anlarsın' gibi cümleler kurulabilir.