bugün

dış kapıyı kilitleyin kaçamasın.
sonra elinize bir bıçak alın ve birini öldürmenize rağmen en fazla 1 yıl hapis yatacak olmanın keyfini sürün.
hatta iz bırakmadan yatak odanıza çekerseniz o 1 yılı da yemezsiniz.
yatak odası nefsi müdafaaya giriyor.
(bkz: ona küçük sürprizler yapın)
gücünüz yeterse tecavüz edin
katil olup ceza almaktan iyidir,
iyi hal indirim, rızası vardı,
onur indirimi derken yırtarsınız.
öncelikle dikkat edilmesi gerekenler ölü taklidi yapın ciddi bak adam zaten göze almış girmiş, kaybedecek şeyleri sizden azdır buna emin olun.

şimdi eviniz birinci kat ise camı açık bıraktınız yatarken veya zenim kattasınız bu tür evlere genelde herkes girebilir, hatta yoldan geçerken uyuz biri dahi dur lan cam açıkmış gireyim der. kısaca amatör olma ihtimali yüksektir.

ama eviniz 2-3 ve daha yukarı katlarda ise ve korunaklı bir ev ise camınız açık değil, demir var kamera var gibi önlemleriniz olmasına rağmen evinize hırsız girmiş ise korkun gerçekten korkun karşınızda prog bir hırsız var demektir ve sıkışırsa sizi öldürebilir. ailenize ciddi zararlar verebilir.

gene de siz her durumda ölü taklidi yapın.
Annem dolma sardı bugün yer misin abi?
savunma sporu biliyorsanız uygulayın, yoksa bağırarak kaçacaksınız.
-(iç ses) aman hırsız mı??
+ (iç ses) aman yakalandım mı??
- pardoon ben yanlış gelmişin, kolay gelsiiiin eheh.
+??? @o@
öncelikle yatak odası saçmalığına inanmayın. haneye tecavüz yatak odasına girmek ile değil mülkünüzün sınırlarına zor kullanarak giriş ile başlar bu antre olur balkon kapısından salona giriş olur mutfak camından mutfağa giriş olur vs. farketmez yatak odası diye bi kural kaide yok.
eğer kaçmayı değil savaşmayı tercih ettiyseniz hal ve şartlar müsaitse meşru müdafaadan yararlanabilirsiniz.
fark ettiğiniz an hemen panik yapmayın!

kendinizi savunacağınız bir materyal yoksa bırakın alacağını alıp gitsin. muhtemelen üzerinde silah-bıçak vb. gibi şeyler vardır. hırsız olm bu, olacak tabi!

durduk yere kahramanlık yapayım derken postu da deldirmeyin.

o tür bir durumda sizi deştikten sonra o cüzdanı yine alıp kaçacaktır. siz de evde postu deldirdiğinizle kalırsınız!

unutmayın. hiç bir şey canınızdan kıymetli değil.
Silah cekip ates etmek. Nefsi mudafadan ceza alinmadan yirtilmasi muhtemeldir.
evden çıkmak ve çıkarken hırsıza "biz en iyisi ev müsait olunca gelelim" diyerek güzel bir lisanla dışarı davet etmektir. bu şekilde yaklaşılırsa sorun çıkmadan mesele hallolur, hatta kibarlığınızdan dolayı hırsız geri vermese fark etmeyeceğiniz eşyalarınızı geri bile verebilir.
Hırsızı soymak. Bizdede yok napalım. Evet.
Filmlerden ve dizilerden gördüğümüz kadarıyla

Çıtırtıyı duyan kişi yanındakine evde hırsız var der.
Sonra birisi eline vazoyu alır ve yanındakine sus işareti yapar.
Usulca hırsıza yaklaşılır.
Vazo hırsızın kafasında kırılır.

Avazının çıktığı kadar bağarmak da başka bir seçenek.
Hırsıza ağız burun dalmak en etkili yöntemdir.Tövbe eder ve sigortalı bir işe girer çalışır.
aradığın şeyler yatak odamda denebilir. işte bunlar hep tuzak.
lütfen gider misin hadi gözümü kapattım git hadi demek.
Aa siz miydiniz pardon, ben eve bir bakıp çıkacaktım

diyip kaçmak.
Girişirim ben net.
yatak odasına karı attım bi el at hırsız kardeş denir. gerisini biliyorsunuz. swh
ülkemizde öyle bir sistem var ki malesef evine giren hırsızı vurmaya kalksan sen hapise girersin.
görsel
Takağcan biçağü bakmağcan gözzün yaşşınahh.
O an hırsızın şaftı kaysa bile bir gün daha kalabalık gelip, sadece bizim değil ailemizi de perişan edebilir. Malesef kanunlarımız böyle şeylere engel olamıyor, bolca açık var. Hırsızı yamulmuş şekilde teslim etsek suçluyuz ama onu şikayet etsek arka kapıdan rahatça çıkıp gidebiliyor..
yatak odasına çekip ağız burun girmek en etkili yöntem.
ya ben o onu indiririm ya o beni.