bugün

kemal kılıçdaroğlu'nun yeni sponsoru.

halktan kişinin giydiği gömlek ve haberi.

(bkz: asgari ücretle starbucks ta kahve içen insan)
marka gömleğe "oo vay efendim nasıl olur" tepkisi verenler gemiye gemiciğe ses çıkartmazsa ben onların adamlığından şüphe ederim. hakkınla kazandığın parayla istersen ay a seyahat yaparsın kimse de sana bir skim diyemez.
şimdi dağılın.
eğer kemal kılıçdaroğlu yasal yoldan kazanılan parası ile alıp giymişse (ki ben öyle olduğuna inanıyorum) kimsenin itirazı olmaması gereken gömlektir efendim.

kendi tercihidir. ucuz alır pahalı alır. o kendi bileceği iştir.

burda eleştirilen nokta pahalı saat takıyor diye tayyip erdoğan ı eleştiren ikiyüzlü zihniyetin burda kemal kılıcdaroğlu 350 lira bir gömleğe veriyorsa ne olmuş yani demesidir.

ya ikisini de eleştir. ya da ikisine de sesini çıkartma. iki yüzlü olmak kolay iş değil.

ne tayyip erdoğan ın binlerce dolarlık saat takmasına ne de kemal kılıçdaroğlu nun yüzlerce milyonluk gömlek giymesine itirazım var. aksine duyunca maddi sıkıntı çekmiyorlar iyi bari deyip memnun oluyorum. memleketi yöneten insanlar sonuçta.
bir adam çıkıp ben sizden biri olacağım deyip, benim sittin sene alamayacağım bir gömlek giyiyorsa lafta ederim, nanikte çıkartırım. başbakanın gemisi varmış, kuzum kılavuzunuz başbakan mı. onu mu örnek alıyorsunuz.
(bkz: tunceli de etro vardı da biz mi giymedik)
150 türk lirası karşılığında sahip olunabilecek gömlekler üreten bir italyan markasıdır.
etro enerji geliyorum diyebilir. sloganlı marka.
(bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)
kemal kılıçdaroğluna ölünceye kadar yetecek sayıda gömleği hediye etmesi gereken marka adıdır.
9 bin lira maaş alan her insanın alabileceği gömlektir efendim.

he bir de yanlış yerden vurmaya çalışmaktır,o amaçla kullanılıyorsa eğer.
o değil de acayip reklam yapmış oldu bu firma. büyük bir satış patlaması yapması kuvvetle muhtemel.
gandi kemalim reklamını yaparak türkiye pazarında satışlarını yüzde yüz oranında artıran italyan giyim markası.
Çokta iyi bir tarzı olmayan kıyafetleri pazarda olsa yüzüne bakmayacağınız italyan markası ayrıca pahalı markalar arasındadır.
pantolonları çok başarılı. bu kadar mı rahat ve tarz olur?

gömleklerinde de düz olanların kesimi ve renkleri çok başarılı.
buradan bir gömlek aldım.

kaliteli gerçekten ama neden abartılıyor anlamadım.

en önemli artısı yıkama sırasında bir problem olmuyor.

ayrıca yine merak edersiniz diye söylüyorum çok para vermedim. indirimdeyken aldım.