Fotoğraflarına biraz göz gezdirdim ve o kadar tehlikeli mekanlara girmiş ki erkek halimle ben çekinirdim oralara gitmeye. Bir sürü tipi bozuk adamların yanında gece takılma olayı. Bir de madde var galiba. Katmerli cesaret. Eski bir yazar.
etik değil ama seksiymiş.
Kimleri kaçırmışız diyorum. Sözlükte kız yok sanarken meğer be parcalar varmış da haberimiz yokmuş.
şüphesiz hdpli ve hz muhammede hakaret edip hesabını silip kaçan küçük komünist kızdı.
bu küçük gominist buralardadır kesin kafasını ezmek lazım büyümeden.
sözlüğe bikinili fotoğrafını atan solcu görünümlü kürt yazar. son olarak hz muhammede hakaret etmişti hesabını silip kaçtı. 50 60 kere silik yemiştir. şuan yazar bile olabilir.
kakaolubok ne amk. ne pis adamsınız.
psy boom olarak gene geri gelmiş olan yazardır. Onca arbededen sonra tekrar gelip yazıyorsa ben artık hiçbir şey demiyorum. Bir adet vukuatlı yazar. Ne yaparsa yapsın donuz listeme yer açıldı.
ups boobs yokken bu vardı.
görsel
Ohh sefamız olsun beh. Sevindim.
iban verip para dilenen bir ar*p.

Dikkate almayın.
Iftira ilgilendirmiyor demek ne amk o kadar kitabi okumusun ama bosa okumusun amina soksan daha iyi olurdu kitaplar seni bilinçli yapmamis.
--spoiler--

kendimi fazla önemsiyorum takdir edersiniz ki hepinizin götünü sikmişim kudurmuşsunuz.

--spoiler--

şuraya kadar gene çok da fena değildi de. şurada terazinin kefesi bir tarafa bastı aşağı * yazılanları okurken beynim akmış burnumdan bayılmışım. neyin kavgası yapılıyor lan burada ?
Bak manyak kari senin pedofili dedigin kisi iftiraya ugramis olamaz mi ölümünün üzerinden 200 yil sonra götün biri uydurmus olamaz mi.
Kesin hüküm ve kanit var mi.
Bu kadar rahat konusman seni cahil ve niyeti bozuk yapar.
hehe çok cesursun o yüzden hesabını silip kaçtın kazangap şunu cimere birdaha verde s*ktir olup gitsin.
görsel
neymiş ilk davsı değilmiş he kesin bizim senin hayallerin kadar yaşanmışlığımız var yani sen
görsel hahaha haline güle güle altıma işiyordum.
cimer olayı gözünü korkuttu belliki. insanların manevi veya maddi değerleri eleştirilebilir ama asla hakarete ve iftiraya maruz bırakılamaz!
Silinmiş.
12.nesil silik yazar.
Hesabi silip savcılıktan kaçacağını sanan süperzeka. Artık yeni hesabi ile hakim karşısında dekolteli fotolarını atar.
Dini değerleri bu kadar sert eleştirmesi doğru değildi. ifadeleri tck anlamında kendisini sıkıntıya sokabilir...

Gel gelelim bu (bkz: zall bana hep abi der) denen varlık nedense milli değerlerle kendi namına “dalga” geçerken dini değerlere gelince bir anda kanun namına moduna giriyor. Eğer olur da dini, milli veyahut şhsi değerlerinizle ilgili bunun hakkında yasal yollara başvurmak isterseniz çekinmeyin.
Herkesin içinin yağları erimiş.

Sürü psikolojisi bende sevindim
Çok iyi oldu. Keşke evinden alınsa da görse aynayı konyayı. Muz cumhuriyetindeyiz zannediyor kendini. Valla bir şafak operasyonuna bakar. Burnundaki halkalarla Taksim'de oynatırlar adamı efendi. Ergenüs silik yazar.
Roketleri bol olsun.
Bulaşma donuzla geç. Bir adet beyinsiz.
Eyik olmayan bir yazar. Asıl soru kim etik ki bu hayatta.
islam dinine yapmış olduğu hakaretlerini gördüm şu anda. Ben asıl şunu anlamıyorum. Millete karışmayın herkes özgürdür vesairenin edebiyatını yapanlar böyle toplumların kutsallarına dil uzatacak kadar kötü olabiliyorlar. Ben islam dinine inanıyorum ve bu bana huzur veriyor. Saçma sapan iğrenç saldırılarınızı kendinize saklayın. Bir adet kepaze yazar.

Edit: anarşistlerle uğraşılmaz donuzu basın geçin amaaan.