bugün

metrocity avm'nin üstüne kurulmus olan 17.500 metrekare alana sahip spor ve fitness merkezi.aslında fitness center yerine sosyal klüp demek daha dogru olur.
-acık kapalı yüzme havuzu
-sauna,jakuzi,buhar banyosu,türk hamamı
-cim güneslenme alanı
-voleybol,futbol,tenis,basket ve squash sahası
-ekranında televizyon bulunan kosu bantları
-son teknoloji gym aletleri
-yoga fit,thai-bo,thai-chi,step ve aerobik odalari
-uzman egitmenler
-salsa,cha cha,flamenko,vals ve samba dersleri (ispanyol ve brezilyalı egitmenlerden)
-güleryüz ve sıcaklık.
turuncu koridorlarına girdiğiniz andan itibaren içinizin açıldığı ve canlandığınızı hissettiğiniz güzel mekan.
gezdim gördüm burayı.

spor salonu olmasına rağmen ağırlık çalışma kısmını yetersiz buldum. duşlarını ve soyunma odasını gördükten sonra sauna ve hamama bakma ihtiyacı bile hissetmedim açıkçası. bir başka eksisi de salonda suyun parayla satılması. ona gerçekten diyecek laf bulamıyorum.

hiç sıcak gelmedi içerisi bana. hatta üniversitede gittiğim okulun spor salonu kadar soğuk ve sıkıcı maalesef.

bütçenizle alakalıdır muhakkak ama eğer kaliteli güzel bir yerde ağırlık çalışmak istiyorum derseniz hemen yan taraftaki kanyon mac'a bir bakın derim. gerçi orası da kalabalık oluyormuş zannedersem. artık tercih sizin tabi.
acıbadem' de almondhill sitesinin içerisinde bulunan spor salonu. ancak yeni yapıldığındanmıdır nedir bazı konularda eksikleri hala devam etmektedir. grup dersleri çeşitlidir iyidir hoştur. ancak bir yerlerde işletme hatası devam ediyor. biterse yine yazarım.
acıbadem' de almondhill sitesinin içerisinde olan salon oldukça kötü.
son derece pis duş - giyinme odaları var.
dersler hep aynı level atlamaları için hocalara dil dökmeniz gerekiyor.
ayrıca sağlık sıkıntısı yaşadığınızda sizin ile ilgilenecek bir doktor yok.
sözleşme yapılırken olacağı söylendi ama spor esnasında birisi kalp krizi geçirse yapacak bişey yok ne yazık ki.
he birde spa açılacak diye aylardır insanları kandırıyorlar. o kadar boş yere para vereceğinize hillside'a veya normal bir spor salonuna gidin çok daha iyi.
yeni açılan essporto koruflorya şubesine giden sözlük yazarlarından görüş rica ettiğim spor kulübüdür kendileri.
3 ay boyunca metrocity'de yer alan komplekse gitmiş biri olarak fiyat performans açısından gayet memnun kaldığım işletme. bunun dışında aletleri ve giyinme odalarını üst düzey olmasada yeterli bulduğumu belirtmek isterim.
metrocity'deki tesiste saygısız bir resepsiyon elemanı çalıştıran spor kompleksi.