bugün

anne olmanın bile yakışmadığı kadın. ben insanlar için, kadınlar için özellikle böyle şeyler düşünmeyi, yafta lar yakıştırmayı aslında pek sevmem ama sözkonusu kişi esra ceyhan olunca, diyorum ki allah ım ben bu kadın için neden hep olumsuz şeyler düşünüp, ne kadar da çok şey yazmak istiyorum.
düşünüyorumda, hayatında bir kere, sadece bir kere bile olsa hiç kötülük yapmamış mıdır? ya da ne bileyim, bir televizyon karakteri olmasa, yalnızca ev hanımı olsa bile, hiç mi kötü bir hadise yaşamamış ve duymamıştır da, aldatma, aldatılma, boşanma ,tecavüz, uyuşturucu vb gibi şeyleri duyunca, sanki yeni doğmuş bir bebek kadar temiz ve saf, sanki 16 yaşında bir kız çocuğu gibi hayretlere düşen yüz ifedelerinde bulunmaktadır. hiç mi kimsenin tavuğuna pşşt demedi yani esra ceyhan olma yollarında.
dünyanın en mükemmel eşi, en mükemmel annesi, en mükemmel yapımcı ve sunucusu,en mükemmel kadını, en mükemmel insanı gibi davranmak neden? sence biz o kadar aptalmıyız?
kendine nasıl tahammül edebildiğini anlayamadığım sabır pekiştireci.
bayan evet, vah vah, tüh tüh, cık cıktır.
her boka bu kelimeleri söyler durur.
esra ceyhan koca: eck
esra ceyhan: ec
eck: karıcım senin tek problemin çene prostatı olmuşsun. ömrümü çürüttün.
ec: vah vah vaah.
eck: senden nefret ediyorum.
ec: evet,anlıyorum hmmmm.
eck: allah belanı versin.
ec: cık cık, cık cık.....
7*24 makyajli gezme zorunlulugu getirilmesi gereken kadin.
lakin makyajsiz hali görülmüstür.
ve bir daha da o sekilde görülmemelidir. korktum ulan!
reyting için bütün rezillikleri etik olmadığı halde ekrana taşıyan oyuncu. halkın derdini dinlemeye çalışırken dahada batıran program sunucusu.
çok uzun yıllardır sunuculuk yapan, bir gözü sürekli kamerada olan bir hatun.
acaba güzel çıkıyor muyum endişesini değil tabi ki onaylanıyor muyum telaşesini yaşamakta.
(bkz: bu tabi sadece bir iddia)
programında, örneğin bir doktor tarafından bir manken üstünde masaj örneği gösterildiği zaman, yarıçıplak bedenlere karşı heyecanlanan kadın. özel hayatında da hanım hanımcık davranıyorsa, ona "biraz özgür takıl, biraz da kusursuz ev hanımı triplerine girme. hem rahatlarsın, hem açılırsın, belki de seks kelimesi geçince böyle heyecan yapmazsın" demek isterim.
fakat bu göz önünde kusursuz ev hanımı, kusursuz müslüman, kusursuz kaynanasının kusursuz gelini rolleri belki de özel hayatında ne kadar seks delisi ve basit bir insan olduğunu gizleme çabasıda olabilir.
canı isteyince program yapan,altın günü yapan ev hanımları tarzında olan tv program sunucusu.
bugün programına şeytan çıkartan exorcist.
*
"havada duran adam"ı programına çıkarıp bizleri dehşet dehlizlerinde boğmuş çakma ev hanımı sunucu. işin kötüsü adam ne duruyor ne havada!
acilen televizyon hayatına son vermesi gereken kişi. eskiden yok o bana tecavüz etti, yok kaynımdı aslında o gibisinden şeyler gösterirken artık ucuz seneryolara başvurmaya başlamış. yazık.
uçtuğunu iddia eden adamı programına konuk ederek artık iyice saçmalayan sunucu kadındır.adamın aniden bağırıp kendini yere atması karşısında gülmemek için dudaklarını ısıran esra hanım uçan adama efendim napıyorsunuz diye sorunca kopramıştır.seda sayan gibi kültürsüz bir sunucudan zerre farkı kalmamıştır. oysa ki kendisi bu işin eğitimini almış biridir.
ne olduğunu, nasıl bir prgoram anlayışı olduğunu anlayabilmek için;
(bkz: atila nuran)
sunum yaparken sürekli kafasını sallayan, progamında abuk subuk iddialar yer veren ve programına uçan adamı davet eden sonra da kovan gerçekten samimiyetten nasibini almamış, gelmiş geçmiş en kötü sunucu olarak adlandırdığım kişi.
uçan adam sadri bey'e hiç taviz vermeden gayet olgun bir biçimde yaklaşan sunucu. olay sonrasında adeta bir fatih terim gibi konukları sen şöyle geç, sen şurda dur, tarıkçım sen stopersin tadında organize etmesi de ayrıca yarmıştır.

(bkz: evet)
(bkz: sadri bey napiyorsunuz)
sahip oldugu birkac noronunun kafatasinda tutunmaya cali$tiginin farkinda olan ve bu yuzden sadri yildiz in yerde yuvarlanarak studyoda tur atmasi sirasinda diger konuklardan farkli olarak; korkmadan, kendini sarsmadan yerinde durmasi gerektigini bilen, elindekiyle yetinen, guldugunde yuzunde "m" harfi olu$an, du$unemeyen hayvandir.

verdigi tepkisizligin altinda ne $ok olma vardir ne de ba$ka bir $ey. yayinda yapmasi gerekenleri anlattigi bir konuktur sadri yildiz.

zeki kayahan co$kun'un yillarca uzerinde durdugu ve dinleyenlerin bilecegi $izofren atila bey le darbesini vurdugu esra ceyhan hala televizyonda kendine yer buluyorsa burda lanet olsun denilecek bir durum vardir.

ucamadigini bildigi bir adami konuk edip ucamayinca kovmak esra ceyhan ve turevlerinin sik ba$vurdugu bir rating araci olmaktan ciktigi zaman televizyon izlemeye ba$larim. esra ceyhan hala televizyon'un icinde bir yerlerde oldugu surece televizyon izlememeye devam edecegim.

ekstra tanim gerekirse: iq su tek basamakli insan
saçma sapan çıkışlar yaparak, 'kimsenin hakkını yedirmem' triplerini oynayan saçma bir sunucu. herkesi de birbirine düşürür reyting uğruna.
en son programında uçan adamı konuk eden güzeller güzeli!!!!
dün yayınlanan programda uçan adama* tepkisiz kalması, yıllardır şaşırma efektlerine hayran olan bizleri çok şaşırtmıştır.

sadece şu bakışı açmıştır:

http://img21.imageshack.u...563/yenibitelemresmi2.png

eski esra ceyhan'ı geri istiyoruz. gözler açılsın, ağız yuvarlansın, konuklarını azarlasın. olmuyor böyle.
kendisinin komedi programı yapmasını istediğim sunucu. eğer bir kadın programı ile insanı bu kadar güldürebiliyorsa komedi programı yaptığında insanları güldürmekten altlarını ıslattırır.
http://www.youtube.com/watch?v=0njYnBWzlok
canlı yayına bağlanan "seyircilerin" isim ve soyisimlerinin altında daha merhaba demeden ne soracağı yazan programın sunucusu. (biz de yedik).
ekranlarda görünmeye başladığında çok saygılı ve şirin bir görünüme bürünmüşken; yıllar geçtikçe asabi tavırları ve yapmacık gülüşüyle iticilikte sınır tanımayan televizyon programı sunucusu.
esra ceyhan demek; herhangi bir şeyi onaylarken kafanın durmaksızın ileri geri salınımı ve havaya kalkıp kalkıp inen kaşlar demektir.
insanın kendine yakışanı giymesidir.