bugün

trol,şakirt vs.her şeyden var. üstünü biraz da leblebi.
boş yazar.
hbbianın ikizi olduğunu düşündüğüm yazar.
5 dakikada bir başlık sıçan yazar, ne ara sıçıyorsun onları bilmiyorum ki...
genç ve güzel bir kız tarafından kıçına tekme yemiş yazardır.

bu kadar nefret başka şeyden olmaz.
yeni jenerasyon hbbia. şu anda sol framein amına koyan adam. espri yapamıyor ama kendisi espri.
hbbia ve bluevelve ile birlikte iyi bir yazardır. toplumun zıttı ya da yandaşı, fark etmez, bu adamlar yazabiliyor.
en uzun entry'si 3 satır olan yazarların eleştirileri kötü oluyor, bu adamlara karşı.

ben bayılıyor muyum bu adamlara? hayır. ama yazabildikleri için takdir ediyorum. boktan fikirler, düşünceler de olsa 'okuyabiliyoruz'.

tanım; troll yazardır.

heh benim yaptığım çeyrek satır tanım daha mı iyi bu yazarlardan?
übermensch'dir. bu kadar da net, ehe.
bekar erkeklerle tokalaşıp öpüşebilen hatundur kendisi.
(bkz: #12951653)
bu sefer harbiden büyük sıçmıştır.
sözlüğümüz için büyük kazançtır.
meşhur trollerden birinin fake hesabı gibi duruyor.**
Espri yapamadigi gibi, tespit Ve tanim da yapamayan yazardir.
8.nesil yazar yazılarıyla çok fayda sağlamıştır inkar etmeyelim.
(bkz: yiğidi öldür hakkını yeme)
okumadığım yazar. entry'e bakarım. espri yapamayan adam. geçerim başka entrye. beyin bedava.
kendini bi' tırt sanan ergencik. ehe.
7. defa çaylak olup geri dönmüş yazar. bu sefer hangi boka bastım ben de anlamadım. önceden çaylak olmadan bir iki girimi filan da siliyorlardı. şimdi öylesine zamanlarda, öylesine durumlarda, ortada hiç sebep yokken de çaylak oluyorum. bir bok anlamadım bu işten ama tüm zamanların en iyi sözlük yazarına bu yapılmaz lan.

yazıklar olsun size, ekşi'den entry araklayan küfürbaz çoluk çocuğu bırakıp benimle uğraşıyorsunuz. püh size.

ulan o kadar çaylak kaldım ki şu sözlükte, kendi verdiğim araları da hesaba katarsam, neredeyse hiç yazarlık yapmadım gibi bir şey. sözlüğün sergen yalçın'ı, bir gökhan zan'ı gibiyim lan, tanrı, sonumu benzetmesin, ehe.
üst düzey bilgiye sahip olduğunu düşündüğüm şahıs zira öyle korelasyonu cümle içinde kullanan çok kişi göremezsiniz. (#13072630)
(bkz: 8 nesil sikik)
(bkz: sözlükten soğutan yazarlar)
(bkz: bu sefer güldürmedi)
(#13109057)
kendisinin troll olduğuna inanmak istemiyorum.

adam elif şafak'ı iyi çözümlemiş cidden. (#12760760)

(bkz: böyle troll e can kurban)
ölümsüz insanların varlığından bihaber cahiller
andy whitfield ın öldüğünü zanneden cahiller
duvarların arkasını göremeyen cahiller

gibi başlıklar açarak, entryler giren yazar.
cahillerle alıp veremediği nedir?
çok 'ehe' biri.