bugün

Korkarım ki zirvede olup başı çekmekteyim.

Zaten hem sözlük modasının geçmesi hem de kalite diye bir şeyin kalmaması hasebiyle eski yazarların birbir göçüp gittiğini görmekteyiz.

Çok hazin bir durum.

Haddi zatında dünya kadınların istediği biçimde ve tarzda dönüyor. Böylelikle onların piç erkek tercihleri sebebiyle bulundukları ortamı bok çukuruna dönüştürmekte üzerlerine yok. Hayatı bizlere zehir ettikleri yetmediği gibi sözlüğün de içine etiler. Aferin.

Alın size yüzlerce piç. Hepsi sözlükte.
Ve hepsi de andan doğma biçare eli sikinde cahil embesil takımı.
Tepe tepe kullanın amına koduğum geri zekalıları sizi.

Aklı başında hatun bile kalmadı ya la.
Yuh diyorum. Kuruttunuz koca sözlüğü.
Eskiden beri sözlükte varlık gösteren yazarlardır. Bu arada,
Altıncı nesil sayılır mı? *
Evinize geri dönün.
Biri de benim. Belki burda dokuzuncu nesilim ama 2001 de başlayan ekşi sözlük maceram var. Yani bildiğin bu sözlükler için saçımı süpürge ettim lan ben.
Aralarında buşunsugum yazarlar 15 yaşımdan beri yazıyorum 2013 te başladım bırakamıyoruz efendim.
eski yazarlar; evet ozlenendir hepsi. uzun zaman sonra ne var ne yok diye girdigim sozluk biraktigim gibi degil efendim. uzgunum sozluk :(
Neden entry girmeyi bırakırlar hiç anlamam.
Anlayamadığım yazarlar topluluğu.
Biri de benimdir.
çok azı hala yazmaya devam etmektedir. belki fazla reklam olmamışlardır lakin üst sıraları zorlayan bir osasuna bir gençlerbirliği tadında devam etmektedirler.
--spoiler--
efendim canım
--spoiler--
Tartışması bile ayrı bir keyif veren insanlardı. Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi bu güzel insanlar da o güzel unicornlara binip gittiler.
Bilye gibi dağıldı hepsi.

Meydan bize kaldı.
oldukça eskiyse, kesintisiz ve gerçek fikirlerini açıkça yazıyorsa, büyük ihtimalle sağlam yavşaktır. doğru adam eskimeye fırsat bulamadan silik yer.
bi sigara yakmış yenileri okuyorlardır.
Çoğu gitti. Ne s..ime gittiler anlamam. Evet.
8. nesil sayılıyorsa gözümlerim üzerinizde hala merak etmeyin.
bir kaç birinci nesil hala aramızda *

eskiler güzeldir. bir çoğu ile akran olduğumu düşünüyorum.
eski yazarlar ses verse de biraz sohbet etsek. yeni nicklerle gelenler varsa da buyursun gelsin.
eski yazarlardan kim kaldı dedirdir.
efendim 6 yıl önce ilk entry mi girdiğim zamanlar ( bu hesapla değil ) daha çok sözlük kuralı vardı.
noktalama işareti yanlış diye moderatörlerle kanka olmuştum , spoiler nedir bilmediğim için yazarlar ebemle tanışmıştı.

o zamanlar sözlüğün ağır topları dominantları vardı, gündemi onlar belirliyorlardı, geri döndüm aceba onlardan kim kaldı ?
kukla , kuyruk yağı , oytunkaran evet. , protest sanayici ( hiç sevmezdim ) .... neyse hatırlayamadığım çok yazar.

geçen sürede dışarıdan takip ettiğime göre bu rolü son iki yıldır titanik filminde batan yazar üstlenmiş gibi görünüyor.

Edit :milyonlarin bacisi vardı nasıl unuturum.
Edit2:devecialpay vardı ismini ingilizce sanmıştım amko.
şu anda kadınları sistit, erkekleri prostat olan yazarlardır.

rahat işemeleri dileğiyle.
bir bedri rahmi eyüboğlu, bir reşat nurigüntekin, bir peyami safa, bir recaizade mahmut ekrem'dirler onlar.
kalbimizde yaşarlar..

spoiler
2006 - sonsuz işareti
spoiler
Neye göre kime göre eski dedirten başlıktır.
Kukla yeni gitti oytun gitmiyor diğerini tanımıyorum prostat da burda heralde. Bacı rip.
az once bir tanesine mesaj attim, telepatimi yolladim geri gelecegine inaniyorum.
ismail den sonra bi de ben varım.