bugün

hemcinslerin menfaati ve vatana millete bir hayır adına yapılacak ne var ki yenecek ceza ile ters orantılı olduğundan , allahından bulması beklenen eylemdir..
zihinde ve kalpte öldürmek en zor olanıdır.
(bkz: hayvansın rıza)

yok yok olmadı;
(bkz: katilsin rıza)
sürekli gittiğiniz kafenin sahibinin ee o napıyo? diye sormasıyla yaptığınız şey: o mu, o öldü. *
hukuka aykırıdır.

edit: serbest mi kardeşim ne eksiliyosun?
(bkz: yok artık lebron james)
(bkz: elini pis kana bulamak)
(bkz: eski sevgili geri döndü)
(bkz: imdat)
"ex" kelimesini fazlaca ciddiye almış olmaktır.

yavrum "ex" dediysek, ölü demedik, git öldür demedik, ayrılınca ölmesi gerekir demedik ya!
ayrılmayı kendine yedirememiş erkek -kadın- kişisinin düsündüğü ve yapmak istediği eylem.
ah şu yasalar yok mu!
çok isteyip de değmez ulan diyerek vazgeçilen eylem.
(bkz: sevap)
özlem tekin'in bahar şarkısının klibinde gayet güzel yaptığı iştir. bıçaklamak suretiyle adam öldürülür, ardından çöp poşetine konur, bagaja atılır, tenha bir ormanlık alanda icabına bakılır. yine de asla tasvip etmediğimiz bir iştir.
eski sevgili ile ilgili pek çok derdi ortadan kaldırabilecek kapsitede eylemdir.
eski sevgiliyie karsi olan platonik askin olu sevicilik ile birlesmesi sonucu gerceklestirilebilecek eylem.

gerci asik degildim ama, valla buyuk sevaba girerdim su hatunu dograyip, fakirlerin karni doyardi hic olmazsa.
(bkz: dream)
Anılardan kurtulmanın en temiz yöntemidir ancak tek hamlede gerçekleştirmek gerek, öyle öldüreyim parçalayayım saksıya gömelimle olmaz...
(bkz: kill hannah)
ayrılmana rağmen peşini bırakmayan psikopat sevgiliden kurtulma yoludur.
adam öldürmek suç olmasa, en sık yapılacak şeylerden biri.

öyle olurdu diye tahmin ediyorum. işin vicdani boyutu affedersiniz ama zerre skimde değil, öldürürdüm ben. hehe.
eski sevgili itlaf ekibi ne başvurmak yeterli sanırım.

hele o ilk entry (bkz: #1158708) beni benden aldı...
(bkz: ya benimsin ya toprağın)
(bkz: yavaş hayvan yavaş)
ömrünü mahvetmeye değmeyecek eylem.
tipik bir cem garipolu vakası gibi birşey.
öldürmeyi düşünmek bile yeterdir aslında eylemi gerçekleştirmeye gerek yok. ama düşünmeye gelinceye kadar....*