bugün

Sakın geri geleyim deme! Herkesleşirsin ve ben geçmişime kahrederim. Bir kez daha kahrıma sebep olma!
Hic bi hakkim helal olmasin sana. Aheste aheste burnundan gelir insallah. Surum surum surunur, cok aci cekersin insallah.
Her saniyenin mutsuz huzursuz gozuyasli biri olarak gecirmen dilegiyle...
hala aklıma geliyor isteniyorsun.ama istekte akılda kalıyorsun.
lan milyonlarca kelime vardı "ona" hiç biri gelmedi ya la aklıma.
geri dön allahsızın kızı.
Senin ben yürüdüğün yolları.
3.5 senenin sonunda ağlayarak "ben karaktersiz bi adamım" dediğini hiç unutmuyorum.
her şey tamam da ara sıra da olsa beni geç o hatıralar içinde, kalbinde sancılanmıyor mu? en azından hani güzel yaşantılar eskiyince çocuksu bir tat belirir üzerinde. insan deveran halindedir hani, zayıf bir anında, bir şarkıda, bir mekanda, bir olayda bir şeyde yani bir an olsun için burkulmuyor mu? beni geç, benden senden gayrı o zaman her şeye değdiğinde güzelleştiren sihirli değnek gibi aşk vardı, şimdi bir iç titretmez mi? ne güzel romantik yağmur yağıyor derken aynı yağmurun oluşturduğu selde boğulmak gibi şeyler bunlar. güzel bir çiçeğin çürüyünce koku yapması gibi. allah allah!
Ay cik cik cik hayatimdan.
yarım bırakılmış, iyi veya kötü bir cümlenin girizgahı.

önemli olan cülmlenin muhatabı, eski sevgiliye ama hangisine?
bit pazarına döndü ruhumuz. her şey eskidi, kendimiz dahil.

şu da şöyle dursun;

https://www.youtube.com/watch?v=mKtoWwc0KU8
iyi ki bitmiş ya, geçenlerde aklıma geldin dedim ya şimdi hayatımda olsaydı bir sürü dert.
Karşıt kavram kanıtından gidersek, sevgiliyi "eski" sıfatıyla nitelediğimize göre, yenisi vardır.

Niteleme sıfatı "eski" olduktan sonra.....
beni aldattığını öğrenmiştim sen bunu bilmesen de!
kızmadım sana!
allaha havale ettim seni,
o da verdi cezanı karnında çocuğunla aldatıldın terk edildin!
gördüm ki ben yokken pekte girmiyorsun whatsupa. seni her yerde gördüğümü bilseydin... yooo biz sadece arkadaş değiliz. etme bunu bize. ben senin boyama kitabı hayatına renk vermeye geldim. ben senin hayatına senin için bir nefes olmaya geldim. ben senin ömrüne ömür vermeye geldim. ayaklarını yerden kesmeye geldim bir daha basmasın diye. beni yadırgama beni eden sensin bunu görüyorsun biliyorsun yapan da sensin bozan da güzelleştiren ya da çirkinleştiren, ben senin aynandaki yansımayım ben senin tarlandaki bir çiçek ben senin kendini ekebileceğin bir bağım. bana kızdığında kendine ettiğin bir ilizyonum. ben senim. kimseye kötülediğin kendinim. ben hep senim sana bıraktım kendimi etmedim yıllarca kimseye olduğum gibiyim senin sevdiğin adam dermeye korktuğun gül gibi dikenliyim.
ben ellerindeki emanetim.
sabretmenin en zor yoluyum değer mi değmez mi karar vermediğin.
ben doğru değilim eğik bir çiviyim çekici elinde ustaya emanet edilen. ben seninim. listenim. kısa sürede edindiğin en büyük tecrübenim.
ben böyleyim kendi içsel dünyanda kaybettiğin kendini kaybettirdiğin bir meczup bir mecnun biraz akıllı bir deliyim.
susmaktan sıkılan psikolojik savaştansa konuşan her daim anlatan yenilgi benim olsun; ruhun rahat olsun zaten ne desen inanamam, sana adanan bir hayat serserisiyim.
konuşulacak çok şey var aslında senden başka kime anlatayım çok ketumum boğazımın boşluğu lafazanlık gerçeği konuşurken pek susarım yazık ki. seni senden başkasına nasıl şikayet edeyim.
görüyorum biliyorum çözümlüyorum gönlüme lafı geçmiyor laf aramızda tiksindiriyor yine de uzak etmiyor. neyin nesi bu?
ben oyun oynamadım sana oyun oyna diyorken bile. tattım biraz. sensin.
sen istediğim kadın hayalisin.
ama hayal ettiğim kadın sen misin?
ikimizde bir çıkmazdayız senin kilidin her ne ise işte,
benim kilidim sen ya da sensin..
adın ne olursa.
ömrün ala olsun.
Benimle beraberken saçlarımı uzatacağım nasıl olur sence? Böyle iyi mi yoksa uzatıyım ya da kestiriyim mi sen ne istersen onu yapacağım demiştin. Böyle iyi demiştim kestirmemiştin. Saçlarını uzattın aradan baya zaman geçti saçlarını kestirmişsin.27.12.2017
'Kirpiklerin evimdi, saçların da salıncak.'31.12.2017
Saçlarını kesmeseydin sallanmaya gelirdim.12.11.2018
eski sevgili mi kaldı amk. yenileri düşünün hatta yenilerden de yenileri.
Tek kişilik miydi ki bu şehir, sen gidince bomboş kaldı. - özdemir asaf
O kadar derdim var ama şükür ki bu yok.
Şimdi 2 çocuğunvar ...

1 kız 1 erkek..

Pek mutlu değilsin gibi kocan çok efendi.

Ara sıra bakıyorum face e ama eskisi gibi gözlerinin içi gülmüyor..

Ama yalvarmıştım bir sene gitme diye...
Terk edilmek, sevilmemek üzmüyor beni.
Beni seviyormuş gibi yapıp da aslında sevmiyor olmasını kaldıramıyorum.
Düşmanı da değildim, neyin intikamı bu anlamıyorum...
Kuş kadar kalbimle gökyüzü kadar sevdim ulan!
Sana ne yaptım da diyemiyorum.
Aslında en çok, olmayan bir sevgiye inandığım için kendi aptallığıma kızıyorum.
Osuruğunun kokusu hala yastığımda. Hani yastığımı alıp makat bölgene dayamak suretiyle dillere destan osurmuştun. işte sevgili, o yastığı koklayarak bastırbasyon yapıyorum her gece...
Bundan sonra senin ardından koşacak, senin için ağlayacak bir ben yok. içimde bitiremesem bile dışımdan tek ses duymayacaksın sana yakaran.
ilahi adalete inanıyorum, senin beni yıktığın gibi ben seni yıkamadım ama bir yerde birileri seni benim için yıkacak buna inanıyorum.
Yaprak döken ağaçların altında kalmanı asla istemem ama herkese güzken sana gül uzatan birine haksızlık etmenin pişmanlığını yaşa isterim.
Mutlu olma.
açık ve net.

"sevdim seni inanamayacağın kadar esmer kız"