bugün

(bkz: kedi uzanamadığı ciğere pis dermiş)
sendromu...
karektersizdir. bundan daha kötüsüyse sadece seks için bir kızla birlikte olup, yaşanan her detayı kankalara anlatıp sonra da kıza aşık olan erkektir. son pişmanlıkta fayda etmez. aşık olduğu kızı kankalarının gözünde bir kaşara çevirmiştir bile.
fahiş miktarda zaman ayrılmış erkektir.*
(bkz: öküz öldü ortaklık bozuldu)
(bkz: eski sevgilinin telefonunu msn de dağıtan erkek)
ayıp etmiştir.
sadece cinsiyette erkek olan erkektir. (:
çapkın kızların yeni gözdesi,gaddar ama popüler erkeğimiz..
gizli eşcinseldir.*
Ya erkek orospudur ya da eski sevgilisi ya da ikisi de birbirini bulmuştur.
ahh zavallım hala aklı o eski sevgilidedir. unutamamıştır ve eski sevgilinin de onu unuttuğunu bir türlü kaldıramamıştır. fahişe falan diyerek kendi egosu tatmin etmektedir aklınca.
(bkz: alttan alın ablaları o da büyüyecek)
kerhanecinin onde gidenidir.
Götüne kazığı yedikten sonra, canhavliyle sayıklayan, alkollü olma ihtimali yüksek olan kişi.
Muhtemelen kıçına tekme yedikten sonra , hırsından ne diyeceğini bilemeyen orospu çocuğudur.
sevgilisi olmamış, "sevgi"lisini sevmemiş erkektir.
ben de eskirsem benim adım ne olacak pipican diye sorulması gereken sevgilidir. beğenmezsen beraber bir isim belirlersiniz birbirinize.
kuyruk acısının şiddetli olması sonucunda meydana gelen eylemdir. elde edemiyeceği için mundar demeyi tercih eder insanımsı mahlukat. (bkz: fahişeye pezevenklik yaparken iyidi)
o. çocuğudur. kendisine saygısı olsa demez zaten. demezlermi fahişeyle ne bok işin vardı pezevenk diye? hıı?? sevgili yahu yanında dolaştığın bişeyler paylaştığın kişi ayıptır.
halk ağzıyla tırnaksız,kansız,gavur parasıyla beş para etmeyen adamdır.
bir bildiği olan erkektir.
kuyruk acısını öfke yoluyla deşarj etmeye çalışan elemandır. yapmasındır, günahtır.
basittir.
en az eski sevgilisini yeni sevgilisiyle dalga konusu yapabilen insan kadar karaktersiz ve kansızdır efendim.
eski sevgilisinin arkasından dalga geçen, kötü konuşan, küçük düşüren adam değildir.
iyisiyle kötüsüyle belli şeyler paylaşmış, bir süreliğine de olsa ona yol arkadaşı olan insana yapılmamalı hiçbir nedenle. Öfke, kin vs.. içeride tutulmalı. * *
ona erkek değil onun bunun çocuğu denir. kısaca o.ç.
Şeref yoksunu , erkek görünümlü kişiliksiz insandır.