bugün

tehdit etmek,mail hacklemek,tınlamıomuş gibi davranmak..vb
(bkz: hap yapmak)
(bkz: gökhan demirkol)
hırsızın hiçmi sucu yok denilesi olaydır,eger ortada bir igrençlik varsa taraflar bunu bir derece hak ediyordurki bunlara maruz kalıyodur dediğim olay.
apartmanınızın önündeki yola seni seviyorum, unutamadım hede yazmaları,
radyoda, müzik kanallarında adınıza şarkı istemeleri.
sizinle yatmadığı halde etrafa öyle söylemek.
bir gazete haberiydi:ingilterede bir hatun kendisini terk eden sevgilisini bir partide başka hatunla görünce delirmiş ve herifin testisini ısırarak koparmış..amanııın demiştim.allah düşman başına vermesin.
msn ve diğer mail adreslerinizin şifre ve gizli sorularını değiştirip size acı çektirebilir.
buna en iyi cevap onu asla sallamamaktır...
dannnn dannnn dannnnnnn açın lannnnn kapıyııııııı

+ manyak mısın pıtırcan sen ayol gecenin bu vakti ?
- verengülü bi zahmet çağırır mısın ?
+ hayırdır noldu ? ne işin var burda ?
- sana 3 ay önce bi terlik almıştım ya ...
+ eeeee
- onun parasını rica edebilir miyim ?
+ allah belanı versin !
- peki.... unutmadan 50 milyondu ...
yeni sevgilisine ulasıp hakkında yalan yanlıs seyler anlatmak.
cep telefonu ile çektiği çok özel görüntüleri internete ve medyaya sızdırmak!
oturduğunuz apartmanın önünden arabayla defalarca geçmek. şimdi bunda ne var dersiniz. fakat arabanın içinde son ses ''senden bi çocuğum olsun istiyorum'' diye berdan mardiniyi bağırttırması.
eski sevgili olmayı kendi tercih etmesi durumunda,gecenin yarısında telefonla arayarak veya mesaj cekerek bir takım hal hatır sorma sacmlalıklarıyla egosunu tatmin etmeye calısır.*
sevgılı eskı olduktan sonra yaptıgı ıgrenclııkler genelıne verılen addır..zamanında aldıgı hedıyelerı gerı ıstemek, hedıye aldıgı montu parcalamak, sırf ayrılıyorsun dıye motorunun tekerlegını kesmek..
hap yutmak
travesti olmak.*
unutulduktan sonra araması
geyirerek ea sports demeye çalışmak...
bi şekilde özel anlarınızı sizden habersiz kameraya çekmiş. 2 senelik bi ilişki saçma sapan bi nedenle * bitmiştir. önce kızın kendisine tehdit telefonları gelir. * daha sonra kız kaale almaz. * eve tehdit telefonları gelir. kızın annesine iğrenç seyler söyler eski sevgili denen şahıs tarafından. * * * kız ağlama krizleri geçirir. eski öküz şahsiyetinin ne yapmaya çalıştığının hiç bi mantıklı açıklaması yoktur. daha sonra gereken yerlere suç duyuruları, şikayetler yapılır. olay dindirilir. ama kızın psikolojisinin yandan yemişliğiyle kapanır olay. * *

(bkz: arkadasımın basına gelenler)
(bkz: gerçek bi hikayedir)
yonjanizi kapatmasi *
kardesine sizi arattirip "abim senin yuzunden alkol komasinda hastanede yatiyo" dedirtmek. *
yeni sevgilisi için seninle birlikteyken de vardı o demek...
Bashkentli; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 28; il:Ankara 25.07.2006
*happy*´nin itirafını okuyunca aklıma geldi. Beni aldatan ilk aşkımın evinin telefon numarasını ´10000 Dolara Satılık 3+1 Ev´ ilanının altına iliştirip oturduğumuz caddedeki bütün ağaçlara yapıştırmıştım. 1 hafta sonrada aynı operasyonu bu kez ´24 yaşında Rus bayan iş arıyor´ yazısıyla yapmıştım. Ama ben demiştim ona intikamım acı olacak diye.

osuruk_chichei; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 23; il:istanbul 06.07.2006
Zamanında yeni ayrıldığım erkek arkadaşımdan küçük bir intikam almak için, yürüyüşe çıkarttığım köpeğimin tuvaletini arabasının tekerleğine yaptırmıştım. Görünüşte her şey sıradan bir intikamdan ibarettiyse de magmanın yolunu tuttuğum an, köpeğime tekerleğe doğru işini gördürürken eski erkek arkadaşımla göz göze geldiğim an olmuştu.

kaynak: itiraf.com
rus bayan iş arıyo yazıp altına gsm noyu eklemek hahahahaha
ayrıldıktan sonra abuk sabuk mailler gönderip "ben süperim sen eziksin. "demesi. acayip eğlence çıkar. hatta dalga geçilir. hatta şöyle birşey de duyulursa eğlence otuz kat artar. "benim bütün arkadaşlarım bana çok akıllısın diyor, sen ise dandik bir üniversitede okumuşsun. bak ben nerede okuyorum. "denilmesi sonucunda kahkahalar uzar gider.