bugün

belki de unutmak için tek gereken şey zamandır.çünkü bu unutamamak artık acı verir insana. unutmak için her yolu dener.ama bazen en ufak sey bile hatırlatmaya yeter O'nu.tam unuttum derken karsına çıkar bi iki kelimesi yeter ruhunu kalbini bitirmeye.ve şimdi unutmak için zamana sarılırsın.herseyin yeniden güzel olması için.artık onu unutup hakeden kişileri düşünmek sevebilmek için.
yeni sevgiliniz ile kol kola gezerken yaşanmaması gereken hadise. yaşansa bile yeni sevgilinizin bunu dert edip triplere* girmemesi gerekkir. eğer eski sevgilinizi hatırladığınızı farkediyosa, ve triplere giriyosa bırakın gitsin. yeni sevgilinizin bir amacıda size eskisini unutturmaktır.
sadece hüzünlü bir şarkıda değil, mutlu bir zamanınızda da paylaşacak kişileri düşündüğünüzde..."keşke" dediğiniz an dır. dediğinizde ise eski sevgiliden çok daha öte bir varlık olduğunu anladığınız an dır.
senelerce ileri gittim ve senlerce geriye sonsuzluğun, bulamadım başka bir isim ve değil senden daha net hiçbir resim... dediğiniz an.
diş fırçasının konulduğu yerde tokasını bulmak(bkz : ıssız adam)
guugıl, feysbuk, tvitır'da filan ismini arattırdığınız vakit anlaşılır.
eski sevgilinin unuttuğunu anlamaktan çok daha kolay olan durumdur.
(bkz: eski sevgilinin unuttuğunu anlamak)
yeni sevgiliye onun adıyla hitap etmek...
hatırladığın o eski sevgili olmaktan çıkar 'eski' yoktur artık taa ki tekrar unutana kadar.