bugün

birzamanlar birşeyler yaşamışsınızdır...o başka biriyle siz başka biriyle çıkıyorsunuzdur.artık herşey bitti derken birgün arkadaşları der ki ; çok seviyorlar birbirlerini...işte yıkıldığınız an o zamandır, hala unutamadığınızı anladığınız an.belki de hala içinizde bir umutla beklersiniz...belki de vazgeçersiniz... * * * *
(bkz: eski sevgili diyeni ıslak meşe odunu ile döverim)
(bkz: eski sevgili)
(bkz: anthony quinn) * *
eskiyi eskide bırakıp yenisine başladığınız sırada birden bire dilinizden dökülen sözcüktür "-özledim! " ve bir yaştır süzülen . o an'dır canı acıtan , unutulmadığını gösteren .
(bkz: sözlüğün eski sevgili obsesyonu)
onunla ilgili bir söz duyulduğunda içinizin burkulduğunu hissetmek onu unutamadığınızın göstergesidir.
(bkz: kendine gel)
ayrıldıktan aylar sonra bile rüyada onu görmek , şimdiki sevgilisini hatırlayıp sıçrayarak uyanmak.
(#1149171)
kurcalanmaması gereken hadisedir, zira şemsiyeyi açmanın bir manası yoktur.
(bkz: eski sevgiliye gonderilen sms e cvp gelmemesi)
bilgisayarda resim klasörlerini gezerken onunla çekildiğiniz resmi görerek resime takılıp çekildiği günün hayalinde tekrar yaşaması, konuştuklarınızı harfiyen hatırlamak, eski gönderilen mesajların ve alınan mesajların bilgisayardan silmeyerek tekrar tekrar okunması, onunla ilgili bir haber duyucaksınız diye ortak arkadaşlarınızın ağzından çıkacak cümlelerin dört gözle beklenmesi, bazen de fedakarlıklarınızı anlamadığı için içinizde kötülemeye her nekadar çalışsanızda başaramadığınız ve bunun gibi birçok durum eski sevgiliyi unutamadığınızın bir göstergesi olsa gerek. *
hala onunla konuşurken içinizden birşeyler kopup gidiyorsa, onun için gözünüzden 2 damla gözyaşı akıyorsa bilin ki unutamamışsınızdır, unutmamışsınızdır... * *
(bkz: fuck the old lover)
(bkz: enough!)
(bkz: ingilizce söylesem anlar mısın)
basurlu g.öt gibi olma halidir. ıkınırsın, ıkınırsın (aklından) bi türlü çıkmaz. ama hep çıkacakmış gibi bir his verir. off iğrencim yaaa.
...
çoktan unuturdum ben seni çoktan
ah bu şarkıların gözü kör olsun
ESKi yıldonumunuzu hala ama hala tekbasınıza da olsa kutlamak..
çünkü ayrılık da sevdaya dahil
çünkü ayrılanlar hala sevgili..
Eski sevgilini gördüğünde 'tanıdık biri ama çıkaramadım' cümlesini kurmuyorsan hala unutulmadığını anlarsın.
şu metrisin önü, bir uzun alan
bir tek seni sevdim, gerisi yalan...
senin hasretindir hücreme dolan,
bir tek seni sevdim, gerisi yalan...
hücremdeyim hasretinle yanarım,
hergün senin için yanarım...
kendini, onun sevdiği şarkıları dinlerken yakaladığın her an.
fahi$eyle geçen uzun bir geceden sonra 'sabah du$ alırken' hissedilen durum.
unutmaya çalışırken, aslında hatırladığımızı anladığımız anlardır.
aylak aylak ense yaparken, kişinin televizyonda seyredip burnunu karistirirken birden hicaz bir sarkinin cikmasi ile aylakliğin yerini hatiralar almasi.
karşı tarafın eski sevgiliyi unutamadığını anlamak daha feci...