bugün

o an mesajlasacak baska bırını bulamamıstır. Muhtemelen mesaj atılan kişi sazan.avi olacaktır ve biraz sohbetin ardından eski sevgılı mesajlasacak baska bırını bulacaktır.
boş mesajda olabilir. gizemli takılmak isteyen eski sevgililer için.
tamam dedikten sonra atılan "tamam" veya "peki" mesajı.
bakma sen senim Bu Kadar Hüzünlü Göründüğüme , Ben Aslında Çok Gülerim...Ve Ben Gülerken Kimse Yalan Olduğunu Anlamaz..

bu ne lan ?
8i ortaya aldık.

hala düşünüyorum sözlük. bi anlam çıkaramadım.
-hani sana tek taş almıştım ya ne zaman iade edersin pelin?
+anlamsız mesajlar atma artık.
-nesini anlamadın asdasfdk..
- bayramın mübarek olsun.
- cuman mübarek olsun.
- kandilin mübarek olsun.
- ramazan ayın iyi geçsin.
+ ben hristiyan oldum atma yeter.
- paskalya ayın kutlu olsun.
- pazar günün kutlu olsun.

not: kurtulma şansı yoktur.
bu başlığa yazanlarında attığı mesajlar bir gün 'anlamsız' olucak birileri için.
(bkz: hayatın amına koymak)
karşı tarafın duygularının bitmediğini gösterir. o an önemli olan ne attığı değil nasıl hissettiğidir.
artık okuyan insan için anlamını yitirmiş olan hislerdir.
nasılsın napıyosun bu aralar diye başlayan mesajlardır. sanki 8 sene önce boşanmışsın gibi amk.
ben en son bulusalim mi bir ara diye mesaj attim ama kac hafta oldu cevap atmadi.zannimca cok anlamsiz bir mesajdi.
Kimsin?
Ayrılalı olmuşsa bir 3 yıl, gelen mesaj sabır çektirir.

- çabuk o x'i siliyorsun facebooktan, o cocuk sana asılacak kesin!

Allah'ını seviyorsan git basımdan dedirtir, bezdirir, bıktırır.
benimle evlenir misin dedi hem sevgilisi var hemde 2 sene geçti , anlamsızlıkta zirveye oynar.
atmadı. bir an bile mi özlemedin zalım karı.
Bu gece kafam kadar güzelsin güzelim.
atmıyooorrr.
çok fazla özlemiş anlamı çıkıyor. okadarda anlamsız değil sanki. biraz sarhoş okadar
Pişşşt.
Gerçek olta budur.
Oltaya gelmeyiniz.
''engelledin mi beni''

sence?
Ben sene sevdim sen gittin ben sene ne yaptım.
Selam.
(5dakika sonra)
Allah'ın selamını verdim almayacak mısın?
Selam. ( Bu kelimeden sonra kısa süreli şoka girilir) "sen kimsin lan bana yazıyorsun bak yoluna" falan denilir. Sonra " tmm hata etmişim yazmakla özledim sadece onu dile getirmek istedim " diye cevap alınır. Sonra unuttuğun acıları 1 ay boyunca yeniden yaşarsın. Yazmayın aq kaşarları hele bırakıp başkasına gittiyseniz hiç yazmayın.
kandilin mübarek olsun windwardsidecim... gülücük gülücük....