bugün

Duştan sonra kirli çamaşırları giymeye benzer.
oncelikle bir eski sevgili gerektiren durum.
eskisi getirip yenisini alamadan eskisiyle tekrardan eve dönmeye benzer durumdur.
söylenen ile yaşananın birbirini tutmadığı durum.
itici, imkansız, ıyy iğrenç vs. yazanların hepsinin buram buram burnunda tüttürdüğü bir eski sevgili kokusu var.
eleman/hatun yarın geleceğim dese saatlerce sıçmaya bile gidemeyecek kadar heyecanlı bekleyişlere gark olacak olanlar var.
neyin tribindesiniz allasen?
Tekrar başladığımız ilişkidir. Zor ulan sözlük.
sevgililer kaldıkları değil, kandıkları yerden devam edermiş.
zor be dostum çok zor, tenine başkasının kokusu sinmiş o artık kokmuyor sen gibi.
eğer üstünden uzun yıllar geçmiş ise neden olmasın.
eski sevgilinin yeni sevgili olması durumudur. hiç beceremedim.
ilişkinin bokunu çıkarmaktır. olmuyorsa zorlamayacaksın arkadaş. yoluna baksın herkes.
Umut kapısını aralamak. Hiç yapmadım bir kez bittiğinde aynı kılıfa sokmak çok zordur.
Çıkarılmış iç çamaşırını tekrar giymekle eşdeğerdir.
Kişiye, ayrılık sebebine göre değişir. Bazı sebepler yeniden birleşmeye engel değildir. Ben tekrarların herhangi bir tanesinde devamlılık sağlayamadım, pek sağlayanda duymadım. Yani istatistik olarak maalesef çoğu başlangıç yeni bir zaman kaybı.
(bkz: inception)
Gelecegi olmayacak iliskidir.
Bir filmi tekrar izlemek gibidir. Dolayısıyla izlediğiniz filme göre durum değişir.
mal nedir nasıl olunur bu başlık altında onu inceleyeceğiz. yav arkadaşım siz malmısınız ? geçinemeyip ayrıldığınız bir insan ile niye tekrar geç,inemeyip ayrılmak için birlikte oluyorsunuz aptal mısınız siz ? göz göre göre bok çukuruna giriyorsunuz yapmayın böyle şeyler.
Ev tişörtünü dışarıya çıkarken giymek gibidir. Giydiğin an için rahatlar ama içinde hep bir pişmanlık vardır acaba giymese miydim diye.
öz saygısı ve özgüveni düşük tiplerin gerçekleştireceği, gereksiz ve manasız eylem.
Eski eşi ile yeniden evlenen insanlar var. Çocuklar olunca olgun olup onların gelişimini düşünüyorlar ama ünlü bir Türk büyüğünün de dediği gibi ex den next olmaz.
Çivi çiviyi söker hesabı onla da olmuyor onsuz da kadınıdır.
iyi mi kötü mü tartışılır.
sonu ya evlilikle ya da ayrılıkla biter.
Aynı filmi tekrar izleyip sonunun farklı bitmesini beklemektir.
bir taraf sever diğer taraf boşluk duygusunu giderir.
Ya istiklal ya ölüm modunda ilişkidir ayrılık sürecinde araya başkaları girmiş ise ve olmamışsa vatan toprağı özlercesine koşarak eski sevgiliye donersiniz.
(bkz: tükürdüğünü yalamak)