bugün

bok atmak gibi olmasın da dünyada bundan daha itici olan pek az şey vardır.
ne bok atılmış ama.

çok iyi skeç yazar, çok iyi liderlik yapar. çghbde daha bi tatlıydı sürekli gülmesi falan. ama iyi oyuncudur. gidip hande erçel kerem bürsin izlicenize azcık aliye izleyin lan. gerçi ben de izlemedim de neyse.

güldügüm komedyen. oguzhan koça da ibrahim büyük ağaya da gülüyom ben.

ama ergenlikte eserden igrenen var mı ya benim gibi merak ediyom acep. ne bileyim.
bir komedyeni programına konuk ettiğinde neden her esprisine çok güldüğünü anlayamadığım kişi.

bir antipatiklik.
2009 yılındaki hali tavrı daha bi' tahammül edilesiydi ne zaman Acun ile işbirliği içerisine girdi orda iticileşmeye başladı.
(bkz: esenler otogarı)
hep esenler yeni diyesim geliyor.
Komik olmayan 3 adamın komik olmayan lideridir.
şu an işini seyirci memnuniyeti ve kibarlığı dikkate alarak yapan tek insan.
özellikle sunuculuk tarzı işlerde teklemiyor. sıcak ve sorunsuz sunup işini yapıyor.
https://twitter.com/kadra.../1411091707584712704?s=19

Twitter da onu eleştiren birisinin resmini kendi sayfasında paylaşıp kendince adamı rezil etmek istemiş ama ters tepmistir herkesin düşüncesi dayının eserden daha yakışıklı olduğudur.
Önüme düşmesin diye engelledim ama bütün magazin sayfalarına para ödemiş hergun zorla haberini paylaştıran şişman itici bir çakma oyuncu. Üşenmiyor hergün karısı ile yaptığı saçma bir hareketi videoya çekip zorla magazin sayfalarında gönderip gözümüze sokmaya çalışıyor. Abi zorlama sempatik şişman değilsin işte.tamam güzel şansın tuttu bazı abilerin iyi destekledi seni güzel paralar kazandin az çok o sayede güzel bir eşin var ne güzel iki çocuğun var tamam işte çekil köşede yasa hayatini zorla gözümüze sokup kendini itici göstermekten başka yaptığın bir şey yok.
ağır yaşamlara konu olmasına çeyrek kalan kişi. * *
Çghb sayesinde ünlenen, hiçbir sunuculuk veya oyunculuk yeteneği olmayan kişi. Yılmaz Erdoğan'a az yağ çekmemiştir. Kendisini de bir türlü geliştirememiştir. boş bir adamdır.
bomboş bir adam olduğu kanısındayım hayattaki tek başarısı tv ye çıkabilmek..
Komik olmayan kişi.
tipik gereksiz yere ünlü olanlardandır. Geçmiş olsun, inşallah en kısa sürede atlatır.
Sevmedim sevemiyorum sevmeyeceğim fakat geçmiş olsun.

Karısı da ayrı cins zaten.
Korona olmuş.
dünyanın en antipatiği olabilir.
Cop kutusu yetenek sifir sunum sifir tam bir yalak.
program sunucusu. yeteneği olmadığını söyleyen olmuş. siz bir programa sunucu olarak çıkın adınızı söyleyemezsiniz.

ne kadar meraklıyız atıp tutmaya.
Samimiyetsizliğin çığır noktası.
Acunun peydah edip ortaya attığı bidon kişi. Diğerleri de öyle.
bu çocugun ismini sol frame de görünce nedense esenler otogarı geliyor aklıma alimünyum.
görsel
Esere böyle bir kız düştüyse bizlere Adriana Lima gibi kızlar düşer dedik.

Sonuç:sapız...
(bkz: para)