bugün

- ronaldinho çöldeki bir baha gibi. yıldız özlemiyle yanıp tutuşan futbol dünyasının tüm coğrafyadaki en büyük yıldızı o.
- cristiano ronaldo kanatları olmadan uçabilen tek canlı diyebiliriz onun için.
- her yerinden öpüyorum rüştü her yerinden.
- van buyten babası bir güreşçi. vee bu arada gol olmuş!
- dirk kuyt hollanda da bir sahil kasabasında dünyaya geldi. küçükken babasıyla beraber balıkçılık yapıyordu.
- egemen korkmaz lakabı gladyatör.
- mamadou diarra atlas okyanusunda bir feribotta dünyaya geldi. pasaportunda doğum yeri uluslar arası sular olarak gözüküyor.
- lionel messi, messi, messi, messi bu adam neyin nesi.
- küçükken bir elinde lastik topu diğer elinde hormon iğneleri vardı, şimdi tam anlamıyla organik messi.
bugun aklıma sebepsiz yere 'korner mi diye bakıyorum hayır köşe vuruşu' repliği gelen ve gülme krizine sebebiyet veren messi aşığı maç anlatıcısı. barcelona tv'ye transfer haberini bekliyoruz.
Ertem Şener ilkokuldayken;

- ali konuştu. ali konuştu.örtmen bakıyor..
- örtmen sınıfın tahtaya bakan tarafına doğru yürüdü..
- örtmen döndüü
- tebeşir geliyor..
- sekerse tehlikeee..
- sekti..
- hakana geldii..
- hakan..
- babası güreşçi..
- 3 kardeşler hakan en küçügü. .
- hakan örtmene bakıyor
- örtmen kalk diyor. * )
sevimsiz bir tip.
gayet de sevimli olduğunu düşünüyorum.
çok sevdiğim skillet denen grubun solisti john cooper a benzemesinden mi bilmem ama, bayağı takipçisi oldum.

john cooper (sağdan ikinci);

http://www.google.com.tr/...15&ved=1t:429,r:3,s:0
şu sıralar maç anlatmayı bırakıp yarışma programı sunan, maç anlatımlarından bizi mahrum bırakan, sevdiğimiz spor adamı.
(bkz: her yerinden öpüyorum rüştü)
an itibariyle cnn türkte korkudan ölecek neredeyse. alt tarafı kafan yarılır yavrucum sakin ol.
an itibari ile Çağlayan'da yaptığı canlı yayında kafasına bozuk para ve pil yemiştir. kaçışı yakında internete düşerse yardıracak görüntüler bulunmaktadır.
sadece ve sadece iticidir.
maç boyunca insanı güldüren, koltuktan düşmesine sebep olan spiker.
Az önce Flash tv'de çakma iphone'nun advertorial reklamını yaparken gördüm. Bu kadar da düşülmez ki, Karizma yerlerde.
an itibariyle şu tivitiyle yarmıştır;
https://twitter.com/#!/_e...status/203167063546667009
an itibari ile şu tiviti ile gönlümde yer edinmiştir yer!

--spoiler--
Ne ev hapsi ! bu köpeklerin ele başını da destekçisini de kafese tıkacaksın kafese...
--spoiler--
twitter'a beşiktaş aşkını karalamaktadır şu anda kendileri.
Bizim tarihçinin üniversite arkadaşı*
fenerbahçelidir yanılmıyorsam.
2 saattir zaman geçirecem diye nefes bile almadan konuşuyor

ne dediğini kendi bile bilmiyordur herhalde hahahaaa..
karar açıklandıktan sonra yine birilerini heryerinden öpmemesini umduğumuz heyecanlı spiker.
bir kaç gün önce kendisi için sözlüğe yazarken aklımdan şu geçiyordu; hale bak bu isim zamanında telefonlarımı kilitlerken ben onun kim olduğunu bilmiyordum şimdi ise onun hakkında bir şeyler yazıyorum...

şu an düşündüğüm şey ise şu; aklıma gelen başıma gelirmiş... bir insan şirket bahçesinde kafası bozuk bir şekilde telefonla konuşurken, arkasını dönmesi ile ertem şener ile karşı karşıya kalabilirmiş. olabilirmiş yani...

ve oldu!...

oturduğu yerde adamı taciz ettim bir de; nasıl yani yaa, ne alaka sen burda diyerekten... sanki o da aynı kanalda çalışmıyormuş gibi... idare et sayın şener, hafif dozda şaşkınlık yaşattın bana...

sempatisi tavan diyerek kesinlikle boş laf etmemişim; bakışlarından belli o güzel yüreği... yıllar geçse de bitmeyen heyecanını hissettirebiliyor herkese, işte bu da işine verdiği önemi gösteriyor. biz buna kısaca profesyonellik diyoruz...

onun heyecanına, gülüşüne farklı anlamlar yükleyenler yıkamadılar, yıkamıyorlar ve yıkamayacaklar... şahsen ben onun ne kadar sevildiğinin bire bir şahidiyim. kendi söylediği gibi; "Aynıyız aslında hepimiz beniz, sensin, o'yuz". doğru söyleyen hep kösteklenir ama bir şekilde hep dik kalır. ertem'de bu işin en alkışlanacak isimlerinden... en dik kalacak isimlerinden...

adam komik yahu; her yerinden öpüyorum falan... hayır yarın öbür gün gene karşılaşma riski olmasa ben giderdim bu her yerinden öpüyorum olayının üzerine burda ama neyse susup oturayım edebimle...

işin özeti; seviyorum ben bu adamı... herkes de seviyor. var mı bir itirazı olan?!... bak ne demiş bir de;

"Keşke bakkaldan aldığım o lastik topun kokusunu hala duyar olsaydım,
Kendisini bedenimle bütünleştirdiğim gol heyecanımda..."

ve goooollll... gooooollll... goooollllll...
beyefendi, harika bir insan.
bildiğin antipatik.
Boğaziçi Üniversitesi kulüplerinin birinin anketinde "en beğenilen sunucu" seçilmiş zat. Muhtemelen tipine aşık kızlar, oya boğdular.
"forlan bitti" sözüyle bizlere "eto'o bitmiş"'i hatırlatmış ve güldürmüştür.

http://www.youtube.com/watch?v=vxy6VWrqbqg
http://www.haberedikkat.c...sike-sike-fenerbahce.html

neyin kafasını yaşıyor anlamış değilim.
saydığı ülkelerde şike yapana ceza verilirken bizim ülkemizde şike yapanların alınları öpülüyor.

bir kişinin hapisten dışarı çıkması koskoca adamları nasıl da dansöz yapıyor..
Bu ulkede yasayan davarlara gereken ayari vermistir. *