bugün

maç boyunca böyleydim...

görsel
Bu adama maç anlattırmamaları kazım.Gereksiz boş konuşuyor.
Son 2 senedir Türk takımları, Ertem Şener’in anlattığı hiçbir maçta kazanamadı...
imza falan toplanacaksa toplayalım bir daha maç anlatmasın.
belli bir dakikadan sonra sessiz izlemeye karar verdim. tamam zevkini çıkartamıyorsun maçın ama en azından eziyete dönüşmedi...
Öncelikle 1996'dan beri futbol izlerim ve fanatik bir galatasaraylıyım.

Geçen seneki barça maçında bile bu adamın anlatımı yüzünden takımımı desteklemeye odaklanamadım bile.

Bugün de fenerbahçe'yi destekleyeyim dedim ama öyle gereksiz övüyor ve coşuyor ki sesi kısıp izledim yoksa sevilla'yı desteklemeye başlayacaktım.
Acilen maç anlatmayı bırakması lazım.
görsel
--spoiler--
ertem şener'in maçlarını anlattığı tüm temsilcilerimiz katıldıkları avrupa organizasyonlarından elendi...
--spoiler--

yazmıştım inanmamıştınız. ertem şener'in türk takımlarının avrupa'daki maçlarını sunmadığı ilk haftada türk takımları dörtte dört yaptı...
yalaka, laubali bir spor spikeri.
yalnız onun ertemle bir ilgisi yok. türk takımlarının tırtlığıyla alakalı bir durum.
Ertem Şener'in maçlarını anlattığı tüm temsilcilerimiz katıldıkları Avrupa organizasyonlarından elendi...
reklam panolarına.
çok sevmediğim arkadaşım anlatıyormuş gibi hissediyorum. çok fazla ve gereksiz yorum yapıyor. acunun tarlası diye rahat takılıyor heralde.
kendisi en iyi spikerlerimizden biridir. enteresan ayrıntılar anlatır, renk katar.
Star tv'de Ronaldinho'lu CL maçlarını anlattığı dönem efsaneydi.
Artık televizyonun sesini kapatıp izliyorum anlattığı maçları.
bir spiker.

sayesinde maçları sesi tamamen kısıp izliyoruz.
görsel
Cok bos yapiyor.
Sesi ara ara maç sırasında kısık gibi çıkan spiker. Detone olmuş gibi oldu.
"söz uçar yazı kalır, benzema vurur izi kalır." şeklinde bir vecize söyleyen spiker.
islam ordusunu halifeyi savunurken birden oğlunu fransız lisesine yazdırırken gördüğümüz kişilik ötesi beni ilgilendirmez.
facebook hesabından saçma sapan paylaşımlar yapıp insanları birbirine düşürmeye çalışan provokatör tip. yaptığı televizyon programı da aynı şekilde. prim ve izlenme uğruna kutuplaştırıcı şeyler yapıyorlar inşallah rtük kapatma cezası verir.
Altay-bjk maçı tff tarafından ertelenmeliydi demiş meczup.

Hatta ligi direk bjk hazır olunca başlatalım kasmaya gerek yok.
ektirdiği saçlar ile bir ara gündem olmuş yeni nesil komedyen.