bugün

spor programında moderatör mü yoksa volkan demirel'in avukatımı bu aptal. kaya iyi bozdu ama el hareketini sansürlüyorsan volkanın ağzınıda kapatacaksın o zaman.

birazcık utanman olsa, saha içinde her türlü pisliğe karışmış, küfür etmiş, tehdit etmiş, hareket çekmiş bir adamı savunmazsın. her maçta aynı bok bu ayı. kaldı ki bu maçta bile ağız dolusu küfürler ve tehditler. ahlaksızlık varsa erkek gibi karşısında durun.

talisca'nın hareketi iğrenç. aile babası olan hiç bir adama yakışmaz. ama bu hareketin öncesi de var topsuz alanda adama temas ediyor tahrik ediyor.

ve giray hocanında dediği gibi niye her olayın içinde bu adam var.
"Talisca, Volkan'a o terbiyesiz hareketi yaptı. Volkan çıkıp Talisca'ya kafayı atsaydı kim ne diyecekti ?"
tam bir fenerbahçe ve hükümet yalakası yavşağın tekidir.şuan canlı yayında emre beleşoğlunun hareketlerinde ne var bunda bir şey yok diyerek yalamaya devam ediyor.
Aldığı maaş soyadıyla müsemma olduğunun ispatı.
https://twitter.com/ersin...status/525391239903215616

(bkz: ülke soy isim uyumu)
Bu aksam ki faciadan sonra surati kip kirmizi yayina baslamistir su an.
Az önce rus şarkıcı ve model bir sevgilisinin olduğunu öğrendiğim zattır.

(bkz: uludağ magazin)
Fenerbahçenin yenilmesinden haz alan spor spikeri.
Futbol bilgisi olmayan spiker.

Tam devrini yansıtan adamlardan. Haketmediği konumda Haketmediği rakamlar kazanan eleman.
''Ümraniye Fenerbahçe’yi eleyince, Fenerbahçe çok kötü!

Trabzonspor’u eleyince, çok iyi oynadılar, tebrikler...

Hatayspor, Başakşehir’e 4 gol atınca, Başakşehir bilerek elendi, yuuh!

Galatasaray’a 4 gol atınca, elendiler ama müthiş mücadele ettiler, tebrikler...

He canım.''

DiYEREK GEÇiRMiŞ.
görsel
haram zıkkım olsun dedirten maaştır.
ayda 278bin lira maaş almak nedir ulan. terbiyesiz herifler, bide hala milletin üzerine vergi yükü bindiriyorlar, zam bindiriyorlar.
Ne yapsin asgari ucretle mi calissin amg.

Adam gece gunduz calisiyor.
"Sen bana dersin ki; Rize maçı, ben de sana ilk yarıdaki Rize maçını hatırlatırım?... Sen bana Beşiktaş, ben sana Fenerbahçe derbisi... Sen bugün bu şampiyonlukta bir kirlilik ararsan dön bir geçmişine bak derler."

https://twitter.com/lifep...tatus/1130507034393235457
Her takıma yandaş olmak için türlü türlü taklalar atıyor.. hiç sevemiyorum bu adamı.. rengi belli değil..
tam bir yalaka.
Düzemedi.
o maaşı sende alsan

atla derlerse atlarsın

zıpla derlerse zıplarsın.
ben hayatımda bu kadar yalaka bir herif daha görmedim.
Beşiktaşlıların da vergisiyle maaş alıyor ama Beşiktaş'ın hakkını Beşiktaş'a veremiyor, doğruya doğru diyemiyor..neymiş efendim feberbahçe nin gücüne gölge düşürülmemesi gerekiyormuş.. acil istifa etmesi gerekiyor.
düzenbazın önde gidenidir. aynı zamanda sahtekar.
ne kadar doğru bilmiyorum yanlış bilgide olabilir ama bir dönem kendisinin trt'den 278.000 tl maaş aldığı iddia edilmişti. ne yapıyor bu adam, sırtında taş mı taşıyor?
Bir numaralı febe yalamasıdır. Göreve geldiği günden bu yana türk futbolunda parasıyla terör estirmeye çalışan eşkıya ali’nin paralı kalemlerinden biridir.
fenerlilerin yeni kurbanı.

ali koç : o zaman bilmen lazım
james earl cash : 50 oyuncu aldın niye bir tane sol bek almadın?
ali koç : federasyon bik bik bik.
ali koc: fenerbahce nin hangi futbolcuyu aldigindan sanane amkdmun jimmysi sen kimsin...
james earl cash : sahanızda kupa kaldıran takımın taraftarı. objektif bir futbol sever. 10 senedir taraftarınızı kekleyip duruyorsunuz. yakışmıyor. selam ve dua ile alicim.