bugün

(bkz: radyonun resimlisi)
günlük hayatta çeşitli zamanlarda çeşitli şekillerde ve çeşitli meslek gruplarına dahil olarak karşımıza çıkabilecek şahıslardır. örnek verilecek olursa; mülkiyede onur ismindeki idare hukuku hocası ' ben bu dersin orospusuyum' diyerek bize güzel bir örnek teşkil etmiştir. sağolsundur.
travesti.

erkekten dönmedir ve orospu ise bu da onu erkeğin orospusu yapar.
hung adlı dizide thomas jane nin canlandırdığı karakter.
(bkz: hung)
(bkz: thomas jane)
aşağının da aşağısında olurlar. yerin dibine giresiceler. mağma tabakası civarlarında olmaları daha hayırlı olur herkes için. ayrıca bunlara orospu demek; orospulara en ağır hakaret olur. onların bile bir haysiyeti vardır. işleri ne ise yaparlar. paralarını alırlar paşa paşa. kimse ile oyun oynamazlar. ama (bkz: orospu erkek)asla oyunu kuralına göre oynamaz. kalleştir aynı zamanda da; güveninizi kazanıp; ardından sizi sırtınızdan öyle bir hançerler ki. ölene kadar yarası geçmez...
bayanların gidebileceği genelev çalışanlarıdırlar.

http://erkekgenelevi06.bl...08/06/erkek-genelevi.html

yorumlara dikkat!
yeri geldiğinde verecen olmayıda bilendir.
çok tehlikeli bir erkek türüdür. zira yapabileceklerinin sınırı yoktur.
kadının orosposundan daha tehlikelidir, bir şeyi elde etmek için yemeyeceği bok yoktur, orospu karılar gibi dedikodu yapar ağzından ishal olmuştur genelde de kendisi gibi orospu kızlarla anlaşırlar.
kişiliksizliği ruhunun ayrılmaz bir parçası olmuş, ne istediğini bilmeyen, yalan dolanla ortalığı birbirine katan, kendini beğenmişliği yüzünden yere burnu düşse almayacak, sürekli kendini acındırma modunda olan, insanların duygularına acımayan bir pisliktir efendim bunlar. karakter bozukluğu o kadar büyüktür ki öğretmen olan bir şahısın bile ne bok olduğunu anlamanız için zaman geçmesi gerekir ya ben buna yanarım. götü başı ayrı oynayan, şizofren gibi bakan adamlardan çekinin ey sevgili dostlar. psikolojilerine bakmadan bunları eğitici yapanları da allaha havale ediyor, illallah diyorum.
sıklıkla kaypaklık yapar.
vallahi var.
billahi var.

(bkz: ya ben lan neyse bi şey demiyorum)
erkeğin orospusu kendi zihniyetidir.kendimden biliyorum.
şüphesiz ki sayıları kadın orospulardan daha fazla olan ; şerefsiz,aşşağılık,yavşak,ruhunun sütü bozuk erkek müsvetteleridir.
evlilik dışı seks yapan erkektir.
(bkz: travesti)
kızlara ve ezik gördüğü erkeklere değer vermeyen, adam olabiletesi sıfır olan,çıkarcı, evlerden ırak olasıca erkek..
istisnasız herkese kardeşim diye hitap eder.
en az kadının orospusu kadar adidirler. laçka erkekler.
yanında 4 kızla gezen erkek modelidir ve burdan kendisine sesleniyorum:

- bre dürzü ! harem mi kuracan be.
(bkz: jigolo)
(bkz: ibne)
(bkz: götveren)
(bkz: jigi jigi ba ba).
bülent ersoy'un kocaları.