bugün

regl dönemindedir. yoksa niye yapsın? kızlar birer çiçektir.
Kizlarin hisleriyle oynayan asagilik erkege savas acmis kiz turudur.
ahh ahh asmalı kesmeli bu kızı. *
onunla biri çok fena oynamıştır.
En kafa kızdır. Koş peşinden.
ne yaparsa yapsın kötü söz söylenmeyecek kızdır. oyununu öyle güzel oynamıştır ki arkasında bıraktıkları onu kötü olarak anmazlar bile o kadar gariban, naçar kalırlar...
çirkin biçimde nitelendirilmiş kızdır. evet, ilgi çekmek ve popüler olmak için yanıp tutuşan, bu arada çevresindeki erkekleri kullanmaktan çekinmeyen kızlar vardır. zaman zaman ' ben erkekleri üzüyorum ' diyerek iyice şişmiş egolarını sergiledikleri görülmüştür ancak bu derece bir niteleme aşırıdır.
üzülünce geçer. kadının hisleriyle oynayan aşağılık erkekten farkı yoktur.

o kız zaten mutlu değil, mutlu da olamayacak. sen de sevinsene kurtulduğuna.
(bkz: 500 days of summer)
ruhu orospudur.
insan vasfına sahip olmayandır.
kızların hisleriyle oynayan aşağılık erkekle aynı düzeydedir. erkeğin fahişesi kız arkadaşı varken başka kızlara kur yapandır. insanın onurdan, gururdan haberi olur. erkeğin kişiliksizi çok daha kötü. bir de seviyorum der ikisi de kaç kişiyi seviyorsun lan? bari aşkı kirletme. erkek olsun kız olsun bir gönülde iki sevda olmaz. bunu yapan insan olamaz.
bu işin erkeği kızı yoktur, kendi egosu için bunu yapan şerefsizdir. ilk fırsatta başka bir karşı cins tarafından götüne güğüm sokulmalıdırki, her oturuşunda ben ne yaptım diye düşünsün.
(bkz: neden kadın peygamber yok)

(bkz: evde kadın beslemek)

böyle düşünen erkeğe iyi yapıyordur .
erkeğin hissiyatıyla oynayan aşağılık kız yoktur bence, kendini kullandıran salak adam vardır. eğer erkek her gördüğü ve çıkmaya başladığı kadın ile duygusal bir bağ kurma mücadelesinde ise zaten baştan kaybetmiştir. bunu anlayan kadın, o adamı oyuncağı gibi kullanır, parası ya da kullanılacak bir şeyi kalmayan adamı tutup bir kenara atar. kesinlikle salaklık adamdadır.
yapabıleceklerı arasında en ıyısını yapan kızdır. sorun kız da degıl algı secıcılıgıne serı eksı basılacak adamdadır.
Kızların hisleriyle oynayan aşağılık erkeğin kardeşidir.
başka kızların duygularıyla oynamış bir erkeğin hisleriyle oynadıysa takdir edilir.
macera peşinde olan kızdır.
ava giderken avlanabilir de.
belki aşağılık bi erkek tarafından oynatılmış, intikamın dibine vurmuş kızdır. *
hislerimle oynadın al kırdın kırdın.
(bkz: gelsin bununla oynasın)
Fırsatları değerlendirmeyi bilen kızdır. hem erkek akıllı olsaydı da bu hakkı vermeseydi hatun kişiye. kimse kimsenin duygularıyla durduk yere oynamaz. herkes biliyor artık intikam soğuk yenir.