bugün

entry'ler (687)

erkeklerle tokalaşmayan kadın

Bunun bi de kadınla tokalaşmak istemeyen badem bıyıklısı mevcut ki. Böyle yobazın evimde ne işi var diye düşünür ses etmezsiniz bayram günü hatırına.

rasim ozan kütahyalı

Tanrıya isyan etme sebebidir.

13 eylül 2013 galatasaray mp antalyaspor maçı

Gs lilerin maç sonucunu yazamadıkları maç. Cincon kendi sahasında 1-1 beraberlik almıştır. Tebessümle karşıladık efendim.
Edit:yazık

her 10 kasım da trafiğin durması

Atatürk sevenlerin minnetle yaptığı davranıştır. O gün hayat dursa yeridir ama trafik durdu bıdı bıdısı yapanlara çok pis koyan icraattir.severiz.

19 yaşındaki sevgili

Tam bir dangalaktır. Malum 80 li yillardan sonra doğmuştur. Hiç cekilmez.

akp ye oy verme sebepleri

yandaş kayirma usulünden nemalanmak,bedava makarna ve kömür e doyamamak. Nitekim yoğun karbonhidrat tuketimi beyne zarar verdiğinden mantıklı bi seçim yapmak ihtimal dahilinde değil.

ölen gençlere ideolojisi farklı diye üzülmemek

Ne dinle ne de insaniyetle bağdaşmayan durumdur. Hala o bu şu diye ayrim edebiyatı yapılıyor yazık.

bir fantezi ürünü olarak tesettür

Muzik kanallarının birinde alt yazı geçiyor. Adam bayan arkadaş arıyor ve ozelliklerini siralamis. Rahat ve kendine güvenen dul bayanları bekliyorum tesettürlü tercihimdir.

cemaatleri dinin temsilcisi sanan gerzek

Beyin yeterince gelişmiş olmadığından bireysel davranamaz, okuyarak öğrenemez, bu yüzden de birileri tarafından yönlendirildiğinde mutlu olan insandır o.

türk kızlarının eksik yönleri

Zeka yoksunu Türk erkeklerine gereğinden fazla değer vermeleridir.

gelecekteki sevgiliye mektup

Daha önce çok sevildim. ona göre davran olur mu? En onemlisi de kısa ve kısık cümleler kur.

aşk

Dertlerimizi hafifletmek, sorunlara kılıf bulabilmek için uğraştığımız şey. Çözümü paradır.

türkiye nin en büyük çelişkisi

Dini islam olduğu halde, ayrımcı, saygısız, farklı düşüncelere tahammülsüz ve insan sevgisinden yoksun bireylerin gittikçe arttığı bir ülke olmasi. Hem islam hem bu kadar kötülük bağdaşamaz.

yalnız başına sinemaya giden kız

Tek başına alışveriş yapan, tek başına kahve içen kızın ta kendisidir.

akrep burcu kadını

Pısırık erkeğe tahammül edemeyen kadındır.

mc donalds ve burger kingten yemek yiyen kişi

Acikmis normal insandır.

30 ekim 2012 yılmaz özdil yazısı

Şakirtlere bile okutturulmuş yazıdır. bari okuduğunuzu belli etmeyin. yılmaz özdil bir cesur adam,kalemini satmamış adam.

salih memecan ın 29 ekim karikatürü

Sakallı amcanın karikatürleri birilerinin hizmetinde. istedikleri şey kendilerinden olmayanları fişlemek ayırmak ötekileştirmek. bu iğrenç zihniyeti karikatüre yansıtmış bir de utanmadan. bu ülke insanı dini bayramını da milli bayramını da layıkıyla yaşıyor müdahale etmezseniz. Bu ülkenin milli duygularını dinle törpülemeye çalışıyorlar ama basaramayacaklar.

bakanını uluslararası platformda yuhalayan ülke

Teb bnp paribas wta tenis turnuvasında gerçekleşmiş eylemdir. oradaydım. konuşanın bakan olduğunu düşünmek çok güçtü. turnuvanın kalitesine yakışmadığı için tepki verildi doğal olarak. ee orada kömür,erzak dağıttıkları garibanlar yoktu. Kötü türkçe kulak tırmalıyor, tepki doğruydu.

anıtkabir in üstüne kubbe koyacağız

Ileri tespit sıçma teknikleri okulu öğrencilerinden birinin önerisi olsa gerek. Topkapı sarayı mimarisi de roma usulü sütunlarla dolu. nereden başlamalı saçmalamaya diye sormak istiyorum kubbe beyinlilere.