erkeğin "kızım hiç girişme benle birek güreşine,şimdi bileğin filan incilecek,al başına belayı" diyerek büyük bir kasalmayla kadınla bilek güreşi yapması ve kadının onu yenmesi,erkeğin gururunun ayaklar altına alınması durumudur.
Kadinin sisman oldugu durumdur.yoksa normalde erkekler yenilmez denen olmamali denen vaka.
(bkz: kadinin fendi erkegi yendi)
akabinde valiz toplanarak yeni şehirler gezme, dünyayı baştan keşfetme gibi aktivitelerin yapılması gereken olaydır.*
erkegin çok başarısız bir çeşit kur yapma taktigi.
gayet normal bir olaydır. bilek güreşinde güçden daha önemli olan şey doğru pozisyon almaktır
kemik ve kasları güçlü olan kadınlar için abnormal karşılanamayacak durum.
abla iyi spor yapmış dedirten olaydır!!! arkadaslarının arasında böyle bir olaya maruz kalmak seni şebek oğlanı yaptırabilir!!!
-Aysel gel hadi bilek güreşi yapalım!!
+Sen bilirsin hayatım.
-.........
+..........
-Ben seni yenerdim de kolun acır die bükmedim
+Büksen kaç yazar lan godoş??
-Aysel aazını topla,şımardın sen
+Heeesssieeee
erkek henüz ergenliğe bile girmemişse, kadın da ortalamalarda bir kas-kemik yapısına sahipse pekâlâ olabilecek bir durumdur.
ha kadın bir bilek güreşçisi ise, ortalamalar dahilindeki erkekleri de yenebilir belki; bir de böyle bir olasılık var tabii ki...
bilek güresi sampiyonu kız arkadası olan erkekler için sıradan bir durumdur.
yalaka erkekler yapar.
erkeğin bilerek yaptığı bir hareket de olabilir. ya da kız cidden güçlüdür.*
kızlara yaranmak için erkegin biz<zat bilerekten yaptığı veya erkeğin erkek olma ihtima,linin düşünülmesi durumu
erkek gibi kızların , kız gibi erkeklerin yaptıgı bilek güreşinde ortaya çıakn sonuç
erkeğin bilek güreşinde kadına yenilen yine kadınsa erkek için sorun teşkil etmeyecek durum.
tavlada ve bilimum şans oyunlarında yenilmekten çok daha kötü ve bir o kadar da açıklaması zor bir durumdur...
bilek güreşi ardından, minder güreşini yapacaklarını hayal ederek, şirinlik ve cesaretlendirme kaygısı güden erkek davranışı .
(bkz: kadınları mutlu etmek için)
erkeğin kızdan hala bir şeyler beklediğini belli eden eylemdir.
erkeğin uzun vadede kazanmayı hedeflediğinin göstergesi olan durumdur... (bkz: hadi grekoromen)
iki taraf içinde berbat bir hadise. erkegin şanını, kadınında zarifliğini alıp götüren bir durumdur.
erkeğin bükemediğin bileği öpeceksin sözünden hareketle dudaklarını kadının vücuduna deydirmeye başlamak için hile yapmasıdır.
(bkz: enteresan kur yapma yöntemleri)

karşılık vermeyecek kadın yoktur, istemesini bilmeyen erkek vardır..

çapkın erkek yoktur , çapkın kadın vardır.. kadın istemezse hiçbirşey olmaz..

bilek güreşi diye birşey yoktur.. aşk dokunduğun anlarda başlar diye bişey vardı sahi o ne oldu. *
vücut geliştirme sporuna başlama sebebidir.
sağ bilekte kapsül yırtığı varsa ve kadın formundaki bir ayıyla bilek güreşi yapılıyorsa mümkündür.
kadına kendisini güçlü hissetmesi için yapılabilen şeydir.