bugün

(bkz: seks)
kadının sadece susması erkeği elinde tutması için yeterlidir...
Erkeğin kendini bilmesi adam gibi adam olmasıdır. Erkek aldattı diye neden hep kadında aranır suç? Bence asıl suçlu olan ruhu tamir isteyen erkektir. Erkeğini kaybetmemek için yapılması gerekende bellidir aklı başında birini bulmak.
erkeğin kafasını karıştırmalıdır. erkek hiçbirşeyden emin olmamalıdır. böylece erkeği 7/24 abondane edebilir.
(bkz: bu da benden kızlara tavsiye)
(bkz: yine iyisiniz hee)
ütü güzel kardeşim ütü diye kendi hayatımdan bir örnekle nida atmak istediğim husus.

(bkz: herşeyi yapan ancak ütüsü berbat olan bekar erkek)
erkeğin sizi tam olarak ele geçirmesine izin vermemek. erkekler doğaları(!) gereği kovalamayı seviyormuş, yakalayınca canı sıkılıyormuş, başka avların peşine düşüyormuş. yani kızlar siz kaçın kaçın.
-cüzdandan değil yürekten sevmek: en piç erkek bile güçlü ve saf bir sevginin masumiyetinden etkilenir.

-onu anlamaya çalışmak: erkeklerin de içine attıkları, ima ettikleri şeyler olabilir. biraz kafa yormak gerekir.

-özgürlüğünü kısıtlamamak: erkekler doğası gereği kafese konduklarını hissettikleri anda uçup giderler.
seks dışı herşey denenmeli.en iyisi yüzvermemektir.ama baştan öyle alıştırcan sonradan öyle davranırsan boş.
Erkek onu kaybetmemek için yapmanız gerekenleri size düşündürtüyorsa veya siz bunun için artı bir şeyler yapmaya gereksinim duyuyorsanız sadece sonucu geciktirirsiniz bence. O da bir ihtimal.
· namuslu olmak
· yalan söylememek
· aldatmamak
-günlük kavgaları kazanmak için onu üzmeyin. Yani size olan sevgisini yeyip bitirdikten sonra kaç kavgada haklı çıktığınızın önemi kalmıyor.
-onu üzersem bana daha çok ilgi gösterir diye bir şey yok, sen onu üzersen o da seni üzer.
-azıcık anlayışlı olun. Ben sınıftaki bir kızla selamlaşıyorsam sadece selamlaşıyorumdur. Seni onunla aldattığım anlamına gelmez.
-böyle özgürlük havalarına girmeyin. Bir yere gidip gelirken haber verin. Bir erkek sevmediği kızla çıkmaz, seviyorsa merak eder.
-mesajlarına cevap veremeyecekseniz bi dakka geliyorum deyin, elinde telefon gezeletmeyin adamı. Birden mesajına cevap alamazsa panikleyebilir.
-bi de sırf çiçek almadı ya da sinemaya gidelim dedim de olmaz dedi diye hemen odun gibi sözler sarfederek yaftalamayın, ya da sen beni sevmiyosun diye bir trip cümlesini asla kurmayın. Bu hakaret olarak algılanır naz olarak değil.
Bir erkek sevmediği bir kızla çıkıyorsa dört nedeni olabilir. En masumundan en suçlusuna doğru:
1-kız teklif etmiştir ve erkek gönlünde başkası olmadığı için kabul etmiştir. Böyle bir ilişkinin başında daha sizi sevmese de değer verir bir erkek.
2-kız aylardan sonra kaprisiyle bıktırmıştır ve sevgisi tükenmiştir erkeğin. Bu çok yaşanır. Özellikle ergenlik çağını bitirdiği halde hala ergen gibi davranan kızların olduğu ilişkilerde.
3-kızın parası içindir.
4-cinsel çıkar içindir. Bu son ikisinin daha çok ahlakın zayıf olduğu muhitlerde olacağını düşünebilirsiniz.
Eğer bu dört durumdan biri değilse, ki büyük ihtimal değildir, herif seni seviyo ulan! Bir çiçek için ya da şiir yazmadı diye mi kırıyosun kalbini? O zaman o da senin kolunu kırınca ağlamayacaksın.
Ağzınızı kullanın.

peşin edit: Ama ben konuşmayı kastetmiştim. neden böyle eksiler, eksileerr? *
kimi zaman hatun kişi tarafından ne yapılsa kaybedilecek durumdur. ne yaparsan yap fayda etmez, ölsen bile durum değişmez.
kıskandırmaya çalışmayın, gerçekten kıskanan biriyse kıskanmaktan ziyade soğuyorlar.
hiçbir şey. evet hiçbir şey yapma,senden iyisi yok o zaman.
dürüst olun, trip falan atmay... şaka şaka memelerinizi gösterin yeter.
Zeki olun erkekler uzun hesaplar yapmayı sevmez doğamız gereği düz yaşamak işimize gelir. Bir adım sonrasını düşünp ona göre hareket edin sorun çıkmaz. Adam gibi seven hatun olduktan sonra, adam dediğimize (bkz: Adriana Lima) verse kabul etmez.
memelerini göstermeye niyetin varsa o t-short ü çekip durma, karşı tarafı sapıkmış gibi hissettirirsin. soğumasın durduk yere.
yarrak afedersin.
kaybetmemek için uğraşmamak.
Değer vermek saygı göstermek.
Normal bir insan olmak yeterlidir.
Sevmek, ve sevdiğini söylemektir. Erkeği ayartıp onunla yatınca ayrılmayacağı düşüncesi tamamen yanlıştır. Sevin, kurtulun.
Verirseniz gider. Hatta elletirseniz bile gider. Evlilikle boğarsanız ayaklarını götüne vura vura gider.