bugün

kalas burcu erkeğidir. genel olarak her erkeğin bir gevşek özelliği vardır.
eğlenmek istersen koç, romantik istersen terazi, koca istersen oğlak, ihtiras akrep, egosu yüksek istersen aslan.
Boğa , yay.
basaklar ve bogalar.
eğlenmek mi istiyorsun seç bir koç, romantik mi istiyorsun al bir terazi, koca mı istiyorsun bul bir oğlak, ihtiras mı istiyorsun getir bi akrep, ego mu istiyorsun bul bir aslan.

peki bunların sadece birini değil, hepsini mi istiyorsun ? o zaman bir boğa al ve tadını çıkar.

yani şöyle bir erkektir boğa burcu erkeği;

http://www.youtube.com/watch?v=pe4GEqmIVVg .
boğa burcu olabileceği gerçeği.

kardeşimden biliyorum.

kova ve balık'ı söyleyeni vururum!
Şüphesiz ki boğa Burcu erkeğidir.
terazi burcunun üstüne tanımam. en sağlamı, en bıçgını, hırçını, yeteneklisi, seksisi... ve niceleri, terazi erkeğinde mevcuttur. kesin bilgi, yayalım.*
oğlak.

sevin derim.
boğa burcu değildir.. kendimden biliyorum. bu burcun erkekleri ekseriyetle piç tipli oluyolar.
Yengeç burcu erkeği değildir. Kendimden biliyorum.
(bkz: akrep burcu erkeği)
kesinlikle oğlak tır.
(bkz: boğa burcu erkeği)
balık burcu.
ben boğa diyorum.
Ben kova burcu erkeği diyorum.
yengeç hiç değildir.
balık burcu erkeği.
"erkeğin burcu mu olur amk" diye sordurtan başlık.
aslandır.
test edildi onaylandı.
Tabiki koç.
YANI SANKI CEVABI BILINMIYORMUS GIBI BASLIK ACILMIS HATTA BUNUNLA DA YETINILMEYIP ONLARCA GIRI YAZILMIS.. ISTE BUNA ABESLE ISTIGAL DENIR. YINE DE ANKETE CEVAP VERMEDEN KENDIMI ALAMAYACAGIM EY SOZLUK YARENLERI (bkz: KOVA BURCU) * * *
Akrep burcu. Her ne kadar burcu gibi guzel bir isimle akrep gibi urpertici bir heyvani yanyana getirse de durum böledir. Bi de boga demisler ki oha burcu oha diyerek tum burculara selam ediyorum.
erkek yengeç dişi yengece göre daha lezzetli olur diye biliyorum ama...