bugün

Kime oy verirseniz verin, ama şu teröristleri meclise sokmayın be olum ! Valla yetmişim bu saatten sonra AKP MHP CHP, gencecik arkadaşlarımız öldürülmesin haince. Insan gibi yaşayalım insan !
Akp tek başına iktidar olmasın diye hdp.
Adalet ve kalkınma partisi / cephesi.
tabi ki ak parti.
alkışlıyoruz milletçe alkışlıyoruz.
(bkz: CHP)
halkların demokratik partisi (hdp).
(bkz: cumhuriyet halk partisi)
Vatan partisi.
ayrıca chp'ye vericek olanlar bence direk hdp'ye versin daha mantıklı. zaten chp de hdp ye oy atmanızı istiyor. ayrıca niye hdp'ye oyları bölüyorsunuz demiyosunuz chpliler ?
Vatan Partisi, HEPAR LDP gerisi boş, gerisi hikaye!
(bkz: seni başkan yaptırmayacağız)

kesinlikle hdp değildir. ama bu ifade güzel.
(bkz: sana ne)
(bkz: kime ne)
"Ben tertemiz ellerimi size uzatıyorum.Bu eller kire bulaşmadı; bu eller ihanete ortak olmadı; bu eller tertemiz bir mazinin hatıralarıyla dolu bir kuşağın, bu güne uzattığı ve kutlu bir geleceğe birlikte yürümek için akitleşmek isteyenlerin elidir dedim elimi size uzattım" diyen muhsin başkan'ımın partisi olan
Büyük Birlik Partisi'dir.
(bkz: chp)
Hic sevmem, politikalarini hep elestiririm hatta soverim ama bugunki sehitlerden sonra mhp ye atcam amina koyim.
elbette ak parti.
Tkp zaten kazanamıyorlar, ldp de olabilir.
Elbette M.H.P!
Tartışmiyorum bile..

Ak partiye basıp gelicem mührü.

Bu adamlar namertlerle uğraşıyor.elimden bu geliyor bende bunu yapacağım.
Chp tabiki de. Vatan haini uzun adamlara oy atmam ben hele ki bu akşamdan sonra.
Elbette mhp'dir. Şehit haberlerinin önünü kesecek tek çözümdür. Politikalarını dikkatlice araştırın. Haksız bir tanesini bile göremezsiniz, uzun vadeli ve akıllıca politikalar. Aynı zamanda vatana millete zarar vermeden onu koruyan kollayan politikalar. Toplum bilinçleniyor, mhp'ye oy atmak için milliyetçi olmak zorunda değilsiniz, terörün bitmesini istiyorsanız işte o zaman atmak zorundasınız.
Olanlardan sonra kararsızım. Arada kendi kendime ne halleri varsa görsün diyorum ama hayırlısı.
son iki seçimde yaptığım gibi; pusulaya yarrak çizicem.
Bazıları çözüm süreci diye yırtınırken şehir şehir "ÇÖZÜM SÜRECi Mi BÖLÜNME SÜRECi Mi" diye paneller düzenleyen bbp'yedir.
milliyetçi hareket partisi'dir..

bugün ne dediyse ortaya çıkmıştır. ne pkk'ya terör örgütü bile diyemeyen chp ne terör örgütünün maymunu olmuş hdp ne de kanla beslenen akp.

tek gerçek, tek iktidar milliyetçi hareket partisi'dir.