bugün

erkeklerin trip atması kadınların trip atmasından daha zorlu geçen bir süreçtir. kadın tribini atar konu kapanır. ama erkekler biraz fazla uzatır. pek yaşamadım ama yaşayanlardan gördüğüm kadarıyla böyle oluyor. yanılıyor da olabilirim tabi umarım da yanılıyorumdur ama dikkat etmek gerekir. ne olur ne olmaz.
çekilmez.
ikili ilişkilerde genelde kadın tarafı trip atmıyorsa erkek atar.bu ilişkinin değişmez kuralıdır. biri bu görevi üstlenecektir illa ki. erkeğin kız tribi yapması ise dünyanın en iğrenç olayıdır.

erkek: soğuk duruyosun.
kız: hayır ne alakası var.
erkek: ben anlarım. başka biri mi var?
kız: haydaa onu nerden çıkardın ?
erkek: artık beni sevmiyormusun?
kız: seviyorum neden sordun?
erkek: çünkü gözlerin eskiden daha ışıl ışıl bakardı beni görünce, şimdi durgun bakıyosun.
kız: sana öyle gelmiş alakası yok. hem yorgunum bugün biraz.
erkek: benden iğreniyosun demi?
kız: haydaaaaaaaaaaaaa !!!
trip kadın buluşudur. elinin hamuruyla karışmasın bu işlere.
Çekilecek durum değildir. Erkek adam dediğin trip atar mıymıs ya. Bsg aga.
boku çıkmış aşk hukukunun erkekleri kadınlaştırmasıdır.
öldürülesiye dövülmesi gereken erkek tipi. gerekirse yeryüzünden atılıp başka bir gezegende açlığa ve susuzluğa bırakılması güzel olacak mahluklar. aksi takdirde gelecek nesiller bunların eseri olacaktır. tehlike büyük.
erkeklere yakışmayan durumdur, trip atayım derken komik duruma düşerler.
bayar da bayar. karı kılıklı gibi o ne lan öyle. erkek ol acık.
herkesin trip atma ihtiyacı vardır,herkes şımarmak ister ama dozunda dozunu kaçırmadığı sürece sıkıntı yok.
hic hos durmayandir. hele de trip atmayan, tribi cocuksu bulan bir kiza atiyorsa o tribi kafasina belki kendine gelir diyerek sert bir cisim atilmalidir. kendine gelmezse kisinin hayatindan atilmalidir. cekilmez.
erkek adam trip atmamalı yakışmıyor gerçekten. kalıbının adamı olmak lafı vardır ya işte öyle yaşamak lazım hayatı. trip hiç bir cinse yakışmayan bir davranışken özellikle bir erkeğin bunu yapması insanı gerçekten kıl eden bir durumdur. yapmayın arkadaşlar bunlar sahalarda görmek istediğimiz hareketler değil.
kız tribinden bin kat daha kötüdür. kızlara bi iki güzel söz söylersiniz hemen düzelirler ya da bi kaç güne ama bu erkekler bildiğin 1 hafta boyunca trip atar.
bazı seksist andavallar tarafından ''kız gibi trip atmak'' olarak adlandırılır.
normaldir. insan değil mi yahu alındığında belli eder. uzatmadığı müddetçe abartılacak bir durum yok.
bu kadar cinsiyetçi olmayın.
kızları bağlamayandır.
Üzücü durumdur.

Hepsi beni buluyor galiba. Geçen biri az daha camdan fırlatıyordu beni. Ne yaptım ben sizlere ya...
trip atma lan bebe dendikçe daha da kötüye saran bir durum.
Kendi sonunu hazırlayan eylemlerin oluşturduğu top 5 den sadece biri.
trip atmak sadece kadınların tekelinde midir sorusunu aklına getiren eylemdir. sen yapınca mıy mıy iyi, herif yapınca tu kaka mı?

kezban, lütfen.
başıma birşey gelmeyecekse sık sık atarım lan ben..hayatım boyunca insanlara sergiledikleri davranışların ne denli saçma olduğunu uygulamalı olarak anlatmaya çalışırım mümkünse,ilişkide de aynısını yapıyorum..tribine tip hesabı
kadın işine karışmak demektir.
Işimiz olmaz.
Tövbe bismillah erkek davranışıdır.
Erkeğe en yakışmayandır.
Güldürür ve sinirlendirir...