bugün

pek hoş olmuyor gibi. yani, erkekler genelde maruz kalır, maruz bıraktığı zaman da pek beceremez bu trip olayını. en iyisi bu işi kadınlara bırakmak sanırım, onlar hakkını vererek yapıyor, adamın anasını ağlatıyorlar.

(bkz: ben bunu gördüm)
(bkz: gizli eşcinsellik belirtileri)
normaldir.
trip atmak cinsiyete göre ayrılacak bir eylem değildir. her şeyin fazlası sinir bozucudur erkek yada kız trip olayının bokunu çıkarmamak lazımdır.
-aşkım sen artık beni sevmiyorsun...
-tribine sokayım mahmut.ayrılalım.

cidden hoş durmuyor.
+bayan, -bay
+slm
-slm nbr
+iyi ne olsun arkadaşlarla muhabbet ediyordum bende
-hıı demek öyle bana gelince cımbızla alıyoruz lafı
+hk mk bişey diyemeden

+geçen gece neden hemen kapattın cevap vermeme fırsat vermeden
-yok farketmedim.bişey olmuştur çıkmışımdır.bak unutmuşum bile hatırlayamıyorum
+hm.peki öyle olsun denir ve üstüne gidilmez. *
kadınlar için sanat olandır. erkekler bu sanattan anlamıyor.
"tamam ya, boşver. unut gitsin." cümlelerini kullanıyorsa söz konusu eylemi gerçekleştiriyordur. yapılacak en iyi hareket, er kişinin sözünü dinleyip unutmak olacaktır. uğraşmaya değmez hem; bırakınız atsınlar.
kısa süreli olur. trip atmaya başlarsın. hatun kişi, bir iki zorladıktan sonra karşı taarruza kalkıp trip atmaya başlar. erkek kişi olarak sen de tribini yarıda keser hatun kişiyle uğraşmaya başlarsın.
genelde kısa süreli ve uzun aralıklarla az olur.sonu iddi kavgalara varır.ciddidir tripen ötedir bu mesele.
hiç çekemediğimdir.
empati kurmamı sağlayan davranıştır.yaparken güzel oluyor da karşı tarafta nasıl bir duygu bıraktığını anlamak için bir kere yaşanması gereken durumdur.
kıskançlıktan doğar, ayrılıkla sonuçlanır.
Bu tripler hemcinslerine değil de karşı cinse ise, amaç; benimle ilgilensin, biraz ısrarcı olsun, azcık da peşimden koşsundur. Şimdi genç; avucunu yalar mısın, lütfen !
ergenler yapar bunu. alındığını açıkça belli et işte ne şekilden şekle giriyosun aaa çakarım ağzına senin çocuk.
erkeklere yakışmayan en salakça eylemdir. sik gibi durur, oğlum yapmayın lan böyle, hemcinsimsiniz diye utanıyorum.
açıkçası bazı kızlar hakkediyor. benimde trip attığım zamanlar olmuştur.
yakışmayandır. erkek adam trip atmak açık açık konuşur. gerek yok böyle hareketlere vurun yumruğunuzu masaya, azıcık adam olun yahu.
(bkz: kadın tribi atan adam).
yeterince olgunlaşmadıklarını, yanlış yolda ilerlediklerini gösteren biçimsiz davranışlar bütünü. * * * *
doğal olandır. biz de insanız lan. bizimde duygularımız var. tabi dozunda yapılmalı.
herhangi bir şeye alınan bir erkeğin tepki vermesidir. normal bir durumdur. çoğu erkek yapar.
kadına yakışmadığına göre erkeğe hiç yakışmayandır.
hatunu duygu sömürgesi yapanı da var. hanımköylülüktür kısaca.
çok özenipte bir türlü yapamadığım şeydir. (kadına)
(güzel)tatlıcıklara zaafım var ondan mıdır acaba ki ??

millet triple bilmem neyle götürür olayı !
(bak yine sinirlenicem !)

bak ma sen en doğrusunu yapıyolar aslında.
bu kadın milleti böyle.
bunlar tripten anlar !
vellaa !
Sogutur, tiksindirir.
sonunda kadının haklı çıkacağı durumdur. tribi kim atarsa atsın kız haklı çıkıyor a.k.