bugün

erkeği kıyafet seksi yapmaz ki lan. tabii bana ne bundan, kızlar paylaşsın bildiklerini.
ormancı gömleği önü açık olacak içinde de düz renk salaş bir tişört altında da bol kot pantolon.
fena oluyorlar. *

kıvırcık saçta ekleyebilirlerse bu kıyafete artık ne diyeyim başka. *
siyah pantolon, siyah çizgili, fit beyaz gömlek ve omuza atılan gri kazak.. altta da kundura yerine siyah converse tercih edilebilir.
v yakan vücudu saran beyaz tişört kot pantolon kirli sakal 3 numara traş ve parlayan taşlı bir küpe değildir. yeter artık ne olur vazgeçin.
sadece aptalların göremeyeceği kıyafetlerdir.

ahan bak...
hafif bol bir kot pantolon ve ona uyumlu spor ayakkabı, üste ince atlet üstüne dar kesim kısa kollu gömlek..
vücut tipine göre değişir efenim.
siyah gömlektir vücuduna oturmak şartıyla.
kolsuz atlet
(bkz: Doğuş)
seksi adam çuval giyse seksi dersiniz. ben de derim amk evet.

seksi değil ya da akraba seksisi dediğimiz sadece eşin dostu beğendiği tiplerdenseniz bu başlıkta medet aramayın beyler. misal ben erkekleri çekici gösteren detaylar ve yakışan kıyafetler başlığını okuyup tavır takınıyorum. kimse de vay yakıyosun falan demiyor.
boşuna da bol kot pantolon ve timberland bot aldık amk ...

tanım : seksi adamın giydiği bütün kıyafetler.
(bkz: nothing suits me like a suit)

suit derken öyle parlayan gri, altına da sivri burunlu değil.içine siyah v yaka giyilenden olabilir mesela.
takım elbisedir. tutup kolundan nikah dairesine götüresimiz gelir.
"bir şey giymesine gerek mi var?" dedirten şeydir. hee illa giyecekse bornoz giysin tam olsun.
Esmer tenin üzerine siyah, desensiz bir tişört ile kot pantolon.
siyah gömlek artıı deri cekettir efendim. bunu giyen erkek tipten tuvalette ekmek yemiş izlenimi yaratsa da kafaya torba geçirdikten sonra bu ikiliyle superman supersuperman olabilir.
kesinlikle mavi gömlek.
kesinlikle saksı değildir.

dar slip boxer ve çıplak beden uyumu.
lacıvert takım elbıse kesınlıkle,
galatasaray forması.
liam howlett'in dış derisi.
kısa şort, dize kadar çorap, kösele ayakkabı kombinasyonu.
grease'deki danny zuko (bkz: john travolta) gibi giyinmiş her erkek şüphesiz ki seksi görünecektir.

(bkz: deri ceket)
(bkz: dar beyaz badi)
(bkz: siyah darımsı pantolon)
(bkz: converse)

alternatif olarak;

(bkz: siyah bot)
seksi değilse napsan falsoludur. rabbim seksi yarattıysa çuval giyse yakışır.
Siyah takım elbise.
dışarda; düşük bel jean pantolon, vücuda tam oturan, baştan iki düğmesi açık slim fit bir gömlek. evde; kısa dar bir şort ve v yaka bir tişört. yatakta; dar bir slip boxer. duştan çıkınca kesinlikle bele sarılmış bir havlu.