bugün

erkek değişken duygulara, düşüncelere, beğenilere ve isteklere sahiptir. bu sebepten dolayı erkeği mutlu etmenin belli bir yolu olamaz. hatun kişinin sevgilisi olan erkeği mutlu etmek için, erkeği tanımayan bir arkadaşına erkek arkadaşını nasıl mutlu edeceği hakkında sorduğu soru üzerine, soru sorulan kişiden ilk etapta erkeğin an itibariyle 'nelerden hoşlandığı, neler yaptığı, nerelere girip çıktığı' sorularını cevap olarak alır. bu da böyle bir yol olmadığının kanıtıdır. eğer böyle bir yol olsaydı, cevap erkeği mutlu etmenin en temel 20 yolundan 8., 13. ve 15. madde olacaktı. bunu göz önünde bulundurursanız erkeği mutlu edersiniz kanımca.
01. Karnını doyur.
02. Televizyonun kumandasını ver.
03. Önünden çekil...
at, avrat, silah.
yemini, suyunu arpasını eksik etmeyin.* ona annesi gibi davranın.
kızları mutlu etme yollarının 79 da 1 kadardır.
sadakat, makarna ve kırmızı şarap.*
bir kız böyle bir yol arıyorsa erkeğin hayatını hemen terk etsin.
akıllı insanlar mutluluğun başkasından beklenmemesi gerektiğini bilir. ama erkeklerde akıl pek fazla olmadığı için ya da şöyle diyelim akılları beyinlerinde değil de başka yerlerinde yoğunlaştığı için, hep başkasından beklerler mutluluğu.
yazık ya, üzülüyorum ben bunlara aslında...
yeterince iyi ovalarsan icindeki cini gorebilirsin.

(bkz: how i met your mother) (bkz: barney)
yanında ol, görüşlerine saygı duy ve güven.
(bkz: o ne lan) diyeceğiniz aslında olmayan yoldur.
(bkz: yok böyle bir şey)
anne sefkati verin, sadik olun, istediklerini harfiyen yapin yeter.

-sununla gorusme
-tamam askim sen nasil istersen evimin reisi kalbimin prensi seksi sempazem benim.*
masada tuzluk yoksa tuzluğu getirmek erkeği mutlu eder.
masada tuzluk yoksa, bunun beyan edilmesi, karşı taraftan bana laf mı sokuyor olarak algılanması ve tabi savunmaya geçilmesi erkeği mutsuz eder.
Kadınların erkekleri mutlu etme ihtimalleri yoktur. Çünkü kadınlar üzüldüklerinde garip bir haz duyarlar. bu sebeple erkeği gaza getirip kendilerini üzmesini sağlarlar.
Sonrada bilmiş bilmiş konuşurlar.
Madem erkekleri memnun etmek imkansız anneleriyle nasıl mutlu oluyor bu herifler. Demekki tek istedikleri huzur. Biraz huzur. Şimdi kumandayı elime ver mandalinamı soyup uzaklaş. istediğimde gelirsin.
(bkz: adına da derler seks)
huyuna suyuna gitmek.
(bkz: huzur) verilsin yeter...
siz nelerden mutlu oluyorsanız aynısını erkeğe uygulayın. muhtemelen mutlu olur. olmazsa aynı frekansta değilsiniz demektir. bu durumda ne yapsanız nafile... ortak bir paydada buluşamadıktan sonra o birliktelik zaten yürümez.
Genelleme baz almadan yorum yapmak gerekirse, bir erkek önce güvenildiğini ve sevildiğini bilmek ister. Bu durum kadınlar için de geçerlidir. Eğer karşınızdaki kişi sevilmeye ve güveninize layık biriyse ona sadık kalarak mutlu edebilirsiniz. Sadece sadakat paha biçilmeyecek kadar büyük bir mutluluk kaynağıdır, lakin karşınızdaki kişi değer bilen biriyse.
egolarını tatmin etmek.
maç izlemesine izin vermek.
erkekler mutlu olmazlar sadece mutluyum numarası yaparlar.
Kendini mutlu et yeter. Senin mutluluğunla mutlu olmayı öğrenssin.
memenizi gösterin.
en azından ben mutlu olurum meme görünce.
kaliteli bir futbolun oynandığı maçla harmanlanmış bira çerez menüsü.