bugün

neyin var diye sorduğunda bişeyim yok diyosak ısrar etmeyin bre.
sakın sevgilinize "ay sana ölürüm" "ay sana biterim" ya da hasta falan olduğunda "ay dayanamam","ay ben hasta olsaydım" gibi ibarelerde bulunmayın,siz ne kadar düşünceli davransanız bile erkek bunu yapmacık görür.
hemcinslerime tavsiyem: çok konuşmayın, büyük beklentilere girmeyin.
giyme o basket şortunu.
(bkz: duydum ki bizi bırakmaya azmediyorsun etme)
(bkz: başka bir yar başka bir dosta meyl ediyorsun etme)
futbol bir spordur ofsayt nedir öğrenin. Bi zahmet
trip atmayın..

saçmalamayı alışkanlık haline getirmeyin...

hayal dünyasında yaşamayın...

kanki ayağı göt ayağıdır unutmayın..
yalan söylemeyin kızlar biliyorum hayatınız bir parçası haline gelmiş bişey ama birazcık azaltmayı deneyin yapabiliyorsanız.
kızsal triplerin rollerinden daha çok yakışır bir dişiye, aşık rolü..hele de içselleştirilerek sahneleniyorsa..
çenenizin bağına sıçalar.
aynı şehirdeyken senden vazgeçmem diyip kendine aşırı derecede bağladıktan sonra, memleketine dönüp ben aslında seni istemiyomuşum demeyin. yapmayın etmeyin nolur. ilişkiyi yüzyüze başlattıysanız, msnden veya telden mesajla bitirmeyin.
öyle sözluk, msn yolu ile laf çarpıtmayın, komik oluyorsunuz.
çocuk taklidi yapmayın. şirin gözükecem derken çok yapmacık oluyosunuz. ayrıca 90lılarda kaldı o.
kolunuzdaki kılları aldırın.
kendinizi dünyanın merkezi sanmayın.
ne kadar güzel de olsanız.
götünüz kalkık olmasın.
az mütevazi olun.
erkekleri genellemeyin.
her erkeğe potansiyel abaza gözüyle bakmayın.
akıllı olun, adam olun. aklınızı aldırtmayın.
hafif pembeleştikten sonra fırından çıkarınız,soğuk servis yapınız.
ıslak kız tarifi
emre aydın dinleyip dinleyip arabesk modda dolaşmayın, sıkıcı oluyorsunuz.
kedinizi bulunmaz hint kumaşı sanmayın.
- hintliler kumaş üretmiyor mu lan.-
tamam yaz geldi hava sıcak falan sıfır kol giymişsin güzel ama o kılları bi kes. benim bacakta o kadar kıl yok.
birlikte olunan adamı basma kalıp içine sokmayı denemeyin.dayatmalardan uzak durun.biz erkekler gayet basit yaratıklarız ince düşünme soyut kavramlar konusunda çok başarısız olduğumuz için eninde sonunda zaten sizin istediğiniz kıvama gelinmesi kaçınılmazdır. sabırlı olun.çok konuşan erkeğin az olduğu gibi çok dinleyen erkek de azdır. bizi bize bırakın.
Kadınsanız kadınlığınızı bilin herkesin içinde bizi dövmeyin sonra olay çıkıyor...
naz yapın, abartmadan.
alttan aldığımızda üstün görmeyin kendinizi.
şu sıcak yaz günlerinde ugg giymeniz pek doğru değil bence.
+ Hemen kaptırmayın kendinizi erkek birşey söyleyince yapmayın. yapmazsam nolur dediğinizde göreceksiniz ki bi bok yapabildiği yok.

+ sevilmek istiyorsanız çok fazla üstüne düşmeyin önemseyin sevin ama çok fazla göstermeyin.

+ hayır diyebilen kıza erkekler kul köle olur bilesiniz.

+ Asla yalvarmayın çok itici olursunuz.

+ ilişkiyle ilgili kararları erkek tarafına vermeyin boku yersiniz adınız gibi biliyorsunuz ki siz bu işi bizden daha iyi
beceriyosunuz.

+ Tün bunları yaparken karşınızdakinin değerini de bilin bıktırmayın giderse olan size oluyor.
salakça konuşmanın yanında mantıklı bişelerde söleyin lan!