bugün

''Sıfır beden olmak isteyen kızlar, sözüm size; gerçek erkekler kıvrımlardan hoşlanır, kemiklerden hoşlananlarsa köpeklerdir.''
bari yolda yürürken mesaj çekmeye uğraşmayın. çok itici gözüküyorsunuz.
erkeklerin kızlarda görmek istedikleri özelliklerdir. benim nacizane önerim ise sevişmeyi bilmeme ayağına yatmamanızdır. zaten belli ediyorsunuz gerçekten acemi misiniz yoksa ayak mı yapıyorsunuz.
"Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa, o gözlere bakmayacaksın."
fazla güzel olup karşınızdaki kendinize hemen aşık etmeyin. lütfen !
bitmek bilmeyen tavsiyelerdir.
yazın çirkinseniz kocaman gözlük takmayın.hedef şaşırtıyosunuz.
bahane yerine doğrusunu söylemeyi tercih edin.erkek için her zaman bahanenin sonunda açık bir kapı vardır.
kıskandırmayin aptal oluyorsunuz.
bilmediğiniz konular hakkında yorumlar yapmayın . kelime bile kullanmayın.
hani yeni ilişkiye başlayınca hayatına diğer girmiş sizi sarmış kişileri ve onlardan doğan güvensizliklerinizi yeni kişiye yansıtmayın gerek yok. biri hayatının amına koydu diye acısını başkalarından çıkarmayın.
en önemlisi ya güzel kokun ya da hiç kokmayın.
sevişin.
hoşlanmadığınız bir erkeğe gidip, ''aslında ikimizin zevkleri de aynı'' demeyin. bir dahaki sefere affetmem ağzınıza kürekle vururum.
kaçın.......
Erkekleri banka kartı yada özel şoförünüz olarak görmeyiniz.
bıyıklı olanlar tıraş olsun.
sevgiliniz size "şunu yapar mısın" dediğin bana emrivaki yapma diyip atarlanmayın hemen. kezbanlığın daniskasıdır bu.
küçük küçük umut verip hayal kırıklığına uğratmayın. varsa işiniz belli edin arkadaş. kafayı yedim artık bir gün mavi boncuk bir gün asık surat. teşekkürler...
Dürüst olun.
makyajınızı abartmadan yapın. unutmayın ki. makyajsız her kız güzeldir aslında makyaj sadece bir artıdır ve sizi daha çekici ve güzel yapar. kısacası kendinize olabildiğince iyi bakın meleklerim.
*saçınızı sarıya ne diye boyuyorsunuz be ablacım? allah seni hafif kumral veya esmere yakın bir tende yaratmış sen ille de yonca evcimik gibi ısrar edip sarı tonlarında boğuluyorsun. yapma bunu orjinal saçın mis gibiyken acayip hayvanlara benzemeye yeltenmen seni çok komik bir durumun içine sokuyor, yapma ne olursun.
daha önce demiş miydim hatırlamıyorum;

sıvı sabuna nemlendirici krem katın. elleriniz kese kağıdı gibi gezmeyin sonra ortalıta canlarım benim,

hadi çok öptüm.
trip atınca zor kadın olmuyorsunuz bilgilendirme.
1. Ağzını yaymadan konuş.
2. Off yaa, yaa neden amaaa gibi zırvaları kullanma!
3. Tanga giyiyorsan götüne bakılmasını istiyorsun demektir ona göre takıl. Şahsen görünce bakıyorum.
4. Erkeklere çok güvenmeyin çünkü onlarda sizlere çok güvenmiyorlar.
5. Adet zamanlarında çantayla tuvalete gitmekten vazgeçin cebinize bir peçete koyun! he bir de kızlar arasında fısır fısır var mı? yok mu? diye sormayın lan çok belli ediyorsunuz.
6. Allah selamet versin.