bugün

ne istediğimizi bilsek,yaşamanın ne anlamı kalır ki? bu herkes için geçerli,farklı vakitlerde hayatın bizi ister istemez ittiği durumlarda isteklerimiz her zaman değişir ki bu çok normal bi durum.

isteklerimiz her zaman çizgisinde değişiyor,peki bundan önceki isteklerimizi gerçekleştirmek için ne kadar çaba sarfettik,bunun üzerinde düşünme vakti aslanlarım,haydi rastgele.
versinler ister.
Huzur mutluluk sağlık.
görsel
bu da soru mu ayol ? eved.
görsel
hayat standartlarımı koruyup arttırmamı sağlayacak derecede güç ve para isteyip, amaçlarım.

kadında istediklerimse; beyaz ten, dolgun göğüsler(uçları pembe olmalı), dolgun bacaklar(kısa olmamalılar, orta-uzun tercihimdir), ve yine dolgun bir kalça. boyları da 162'den aşağı, 175'ten yukarı olmasın. aynı zamanda 18-26 yaş arası olmaları önceliğimdir.

uzun vadeli bir ilişkiyse işin içine fiziki olmayan diğer etmenler de girer.
(img:#2073001)
Erkekler ne ister bilmiyorum ama ben şuan her şeyden önce kafamı koynuna koyabileceğim ve bana sarılacak bir sevdiğim kızı isterdim. Böyle saatlerce okşasın saçımı gıkımı çıkartıp hareket edersem namerdim. Sevgisi saf ve içten, bozulmamış olsun yeter.
diğer erkekleri bilemem ama ben sadece birazcık huzur istiyorum.
istekleri bile cinsilestirmisler. isteğin cinsi mi olur amk diyerek karsı geldiğim sorudur.
neler istemezki anam be. bi düşünüyorum sonra yuzüme bir sırıtma geliyor.
https://twitter.com/benut.../1302975772865462272?s=12

Birlikte rap yapabilecekleri bir kız çocuğu isterler elbette, başka ne isteyebilirler ?(!)

' no more monkeys jumping on the bed ! '
Doğaları gereği sürekli döllemek isterler.
Seviştikten sonra hemen yeni bir kadın ararlar.
Erkeklerin alayı böyle. Güven olmaz.
(bkz: her şey)
erkekler mutlu bir hayat ister.
cinsel seks. Dokunmali olanindan.
patates kızartması.
Çoğunun Akılları fikirleri uçkurlarında olur.
Birini elde edince hemen dölleyecek başka bir kadın ararlar. Sözlerine hiç güven olmaz.
her erkeğin zihni bir milyonerin banka hesabı kadar dolu ve eski telefon santralleri kadar karışık olduğu için genelleme yapmak yanlıştır. ancak ortalama zekaya sahip bir erkeğin (yani yaklaşık 150-160 iq, kadınların ortalama zekası ise 60-65 iq'dur) temelde istediği şey -olabildiğince- zeki bir kadın ve onun sağlayacağı sevgidir. bir kadının verebileceği sevgi dışında erkek zaten istediği her şeye kendi başına sahip olabilir.
Son 5 senedir Avrupa'da yaşadığımdan bir erkek olarak kesinlikle kadın istemiyorum. sadece ve sadece istediğim tek şey yanlızlık, şöyle 1 yıl kimse olmadan, tek başıma yaşamak istiyorum.
erkekler huzur isterler.
seks ve para
ucuzdur erkek beyni
karmaşık düşünce gerektirmez
kendimden biliyorum
parayı bulunca sekse vakıf olur
güç de zaten paraya tabiidir
doğası karmaşık ayaklarına yatanlar olur
onlar daha fazla seks ve daha fazla para ister
ne kadar karmaşası varsa
o denli fazla ihtiyacı vardır sekse ve paraya
bilgi güç değildir erkek için
para için bir araçtır sadece
cehaletin mutluluk getirdigine vakıftır
erkekler seks ister
ailesi analesi dışında her karıyla yatmak
her çiçekten bal yapmak ister
seks istiyor insanoğlu
ve giderek cirkinleşiyor
işler giderek karmaşıklaşıyor..
önce sakso sonra aşko.
ağırbaşlı kadın ister, aşko kuşko olmasın.