bugün

He şimdi de sorun erkeklerin yavşaklığı değil kadınların yanlış seçimleri oldu.
Diğeri de kendinden yola çıkarak bir genellemeyi yanlışlamaya çalışmış.
Ben cahil türk toplumunda erkeklerin “genelinin” yaşadığı bi kafayı eleştirdim. Benim veya benim gibi düşünen insanların özel hayatına zaten bu tipler girmiyor ama malesef etrafımızda görüyoruz, duyuyoruz.
Kadın bir erkeğe hayatını adamadığı (sevmesek derken kast ettiğim buydu) zaman, istediğiyle birlikte olup istediğinde siktir çekince orospu deniyor. Kadının evlenmesi bekleniyor kısaca ve tek eşli olması.
Fakat ayni sadakat beklentisi erkek için yok toplumda. Örneğin bir erkek evine baktığı karısına ve çocuklarına istediklerini aldığı sürece aldatma sorun olarak görülmüyor. Kadın boşansa maddi gücü olsa bile burda değinmek istediğim nokta erkeğin ve toplumun bunu normal karşılaması.
Tabii ki bu örneklerin dışında kalan çok insan da var ben sadece bir perspektiften eleştirdim.
Ne saçma bir tespit ya bu.
Kimseyi aldatmadım. Kimseye de orospu demedim.

Ne olucak şimdi?
bazen sevgi göstermek için bir erkeğin bir erkeğe söylediği söz.
Sorun her birimizde değil, kadınların seçim kriterlerinde gibi, görünüyor..

Şahsen, elin serserisini savunmayacağım gibi, suçlamaları kabul etmem de, olası değil..
Sevsek aldatıyosunuz sevmesek orospu diyosunuz siz bizden ne istiyonuz lan.
Xy kod adlı mahlukatlar.
iyi niyeti ve güven duyulup duymayacağı en sağlıklı biçimde yanında güzel bir kadın ( arkadaş/sevgili ) varken belli olan canlı.
Eğer bir erkek yanında güzel bir kadın varken şımarmıyor, horoz gibi dolaşmıyor, üstünüze oynayıp kızı güldürmeye çalışmıyor, yalnız erkeklere alaycı alaycı bakmıyorsa ona güven duyun. Aksi takdirde bırakın ne hali varsa görsün.
sanki y ve z kuşağının bu cinsiyetten temsilcisi kafa uyumu ve kafa denkliği aramıyor karşı cinsle arkadaşlık, romantizm ve cinsellik ilişkilerinde. çünkü hangi erkeğin yanında bir kız görsem yüzde 90 civarında güzel oluyor.
kimse kafa dengi olmaktan, iç güzellikten bahsetmesin. erkekler güzel kadınları, kadınlar yakışıklı erkekleri istiyor ve hayaldeki gibi olmasa da dış görünüş tercihlerde büyük önem tutuyor.
artık birini tanıyıp sevmeye çalışmıyoruz. yüzü ve vücudunun az çok güzel olması bize yetiyor.
Fiziksel olarak güçlü olmasına karşın sahip olduğu gücü kontrol edebilenleri var ya, işte onların hatrına bu dünya dönüyor. Değerimizi bilin.
ortadoğu ülkelerinin toplumlarında kadın kadar ezilip, hor görülüp, eşya gibi bakılmasa da, yine aynı toplum tarafından psikolojik, zihinsel, gereksiz baskılara maruz kalan birey. ortadoğuda kadınların hepsi, erkeklerin bilinçli olanları toplum tarafından baskılara maruz kalıyor.
erk*k sus ya.
Kadınlara göre potansiyel sapık. Tabi hiç reddedilmiyor, hiçbir şey hissetmiyor, değil mi ? Hiçbir şey bilmiyorsunuz aslında.
kusurlu uretim. tedavulden kalkmali, kadin sagligina zararli. goruldugu yerde bertaraf edilmeli, evet.
insanlığın babası.

kâh anneler kâh potansiyel sevgili adayları tarafından kadınların devamlı manipüle ettiği ve manipüle edilmeye fevkalade hevesli olan mahluk.

baba olmadan önce ve sonrası ayrı olan cins. baba olduktan sonra aydınlanmaya başlar ve sorumluluk bilinciyle donanır ne hikmetse.
günümüzde çoğunluğu bayağı bayağı zavallılara oynayan cinsiyet. valla çok acıyorum çoğumuza ya.

ucube karılarımız/partnerlerimiz mutlu olacak diye ne maymunluklar yapıp duruyoruz...

arabalar, kürkler, odalarca güller, yemekler, dateler... ne hırboluklar.

sonra bi tinder hesabında ''ilk defa götürdüğü yere bakın 5/10'' falan diye veya bi mahkeme salonunda rezil olmamızla bitiyor hikayeler. Bir de haklılığa haksızlığa adam gibi bakmadan geleceğimizi çalıyorlar. ne isa'ya yaranılır, ne musa'ya.

Mesela ozan güven... noldu, dayakçı, işkenceci diyordunuz? var mı kanıtlanan suç isnadı?

Kaç sene oldu bak, bitirdiler adamı...

öyle sikik şeylere maruz kalmak zorundadır ki erkek, mesela tanıdığım bir çift var. çok değil 1 ay önce kız yalvar yakar çocuğu ayrılıktan döndürdü. 1 aya kalmadan dönüşte kendisi ilişkiyi bitirme kararı aldı ve ona göre her şey şu an çok normal. şimdi bu ağır dalyaraklık mı, egoizm mi, narsizm mi? nedir yani?

kısacası tek ve güçlü olmadığın sürece aslında yok hükmündesin. genelde buraya geldi iş.

zaten genelde kadınlar iyice taş devrine indirgedi mevzuyu.. eve bakacak adam başka, kullanılacak başka, sevişilecek başka, aşık olunacak başka. bayağı tuhaf, kan kırmızı, şımarık, iğrenç bir evrenleri var.

erkeklere tek tavsiyem bu ucubeliklere razı gelmemeleri olacaktır. Mevzu sadece seksse, o da alınıp satılabilen bir şey. Makyajını çıkarttığında tazmanya şeytanına benzeyen insanlara bir tek vajinaları var diye her türlü krediyi açmayın oğlum.

sıçan bakıcısı olmayın.
bir cinsiyet.
görsel
Içindeki çocuğu hiçbir zaman öldürmeyen, insan cinsidir.
Kestirip kurtulun. Ben öyle yaptım inanın tüy gibi hafif hissediyorum
Zeki ama çalışkan olmayan cins.
kadınlar tarafından büyütülmüş erkek neslidir.
kadınların hayat arkadaşının cinsiyetidir.
Tanrı dümen yerine zikten bi joystick taktığı yaratık.
iki tür cinsiyetten biridir. evlenmeyi en çok isteyen canlıdır. daha düz düşünen canlılardır. ayrıntıları sevmezler büyük çoğunluğu. daha güçlüdürler genel olarak. kadınlardan daha az yaşarlar ortalama olarak istatistikel olarak. ilgi alanları genellikle arabalardır. daha geç olgunlaştıkları iddia edilmektedir. yaşları ilerledikçe sanırım seksten daha az hoşlanmaya başlarlar.
kimsesi, seveni olmayan gariban canlıdır. vurmayın lan öldük.
Hayır ben evde yatarak geçiriyorum. iftira atmayın akşam akşam.
Yapılan bir araştırmaya göre erkekler hayatının neredeyse yarısını sadece kadınlara bakarak geçirirler.