bugün

şüphesiz ki evlenmek isteyen bekar kız yazarlarımızın ilgiyle takip edeceği ve mesaj üstüne mesajlar atıp niyetinin ciddi olduğunu söyleyeceği bilgileri kapsayan nadide ve güncel sorudur.*
28. 1.78. 91. 657'li. 4000tl.
Zeki beyler eqlesin yeter.

saçma bir başlıktır...
zeka varsa gerisi gelir.
yazarsam elin ayagin titrer.
28 - 178 - 78 - 2500 olarak katılıyorum...
1.62 boy
94 kg
vasıfsız işçi
günlük 20tl
22
1.79
83
Gelir yok. Evden gelen, kredi derken 700 lirayı buluyor.
Galiba tercih edilmem bu durumda qızlar. Neyse..
22, pezevenk, 172, 75, aklın durur.
22 185 100, iş yok. Burs vardı o da gitti. Öyle yani. Yaşıyoz. Kilo şaşırtmasın sizi. kötü durum yok. Sadece bulk.
yaş 22, 178 boy, 77 kg, öğrenci 400 tl kyk.
Yuva kurmak isteyen hanim kadin yazarlarimizin ilgilenmekten islerini aksattigi gizli ve guvenilir bilgilerdir.*
Gerçekten çok hayırlı bir başlık olmuş. 30 yaş üstü beyler bi ses verebilirler mi?
mülayim biz buraya yazmıyoruz.şartlar uygun ne demek ulan biz evliyiz unuttunmu.
(bkz: Kurbanlık sığır aranıyor).
1400 yaş
22 kilo
185 maaş
80 boyum var.
ayık olun.
benden uzun bir tane kişi var, bak erkek yada adam diyemiyorum zorladım çıkmadı.
yaş 47, boy 1.64, kilo 83, iş ganyan bayici.
sana ne lazımdı.
direk asl verelim böyle ayrıntılarla vakit kaybetmeyelim değil mi ama.*
Kısmetinizi kapatmamak için bilgilerimi vermeyecegim başlık.
kızlar ve anneleri için pratik liste.
zeka isteyen hanımlarımız için ıq 142.

para isteyen hanımlarımız için yazmaya üşenirim o derece gayri menkul.

tip isteyen bacılarımıza bir şey yapamam. bende isterdim kenan imirzalioğlu gibi olmak.

boy isteyen hanımlar için merdivene çıkınca yükseliyor boyum onun dışında sen de cem yılmaz ben diyeyim okan bayülgen.

okumuş tahsilli adamız.

yengeç erkeği olduğumuz için evcimen ve duygusalım.

kilom 75. memem güzeldir. döşüm biraz kıllı ama kaslı bir vücudum var. götüm futbol oynadığım için çok sıkıdır.

en büyük başarım da age of empires oyununda 2 moderatör seçip onlara 10 dakika dayanabiliyorum. sonrası belli zaten yeniyorlar.

azıcık komik azıcık sempatik.
''dişlerimizi de gösterecek miyiz?'' sorusunu aklıma getiren sözlük başlığı.
yaş 52
boy 148
kilo 96
iş odun kırıcının hık deyicisi
gelir günlük 20 tl yevmiye.
izdivaç programı mı burası ? Nitelikli ve bilgi içerikli girdiler girmekte fayda var. Sözlük bu şekilde devam ederse pek çok yazar kaybeder.